Tak zaczynała ANNA WYSZKONI! Będziecie zaskoczeni!

Tak zaczynała ANNA WYSZKONI! Będziecie zaskoczeni! Dziś jest prawdziwą gwiazdą, ikoną polskiej muzyki. Niewiele osób ma świadomość, że artystka zaczęła swoją karierę od… 

 

 

 

 

Tak zaczynała ANNA WYSZKONI! Będziecie zaskoczeni!

Anna Wyszkoni to 39-letnia polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, kompozytorka i autorka tekstów. Przez wiele lat była wokalistką zespołu Łzy. 

W młodości była uczennicą Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Tworkowie i II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Raciborzu.

W 2010 roku jej nazwisko zostało umieszczone na liście „50 najlepszych polskich wokalistek” w rankingu czasopisma Machina. 

Na przestrzeni lat wylansowała mnóstwo wspaniałych utworów m.in. „Nie chcę cię obchodzić”, „Wiem, że jesteś tam”, „Biegnij przed siebie”, „Czy ten pan i pani”, „Lampa i sofa”, „Księżyc nad Juratą”, „Z ciszą pośród czterech ścian”. 

 

 

Sprawdź także: Jak budować pewność siebie? Poznaj rady psychoterapeutki!

 

To był prawdziwy przełom! Anna Wyszkoni wystąpiła w programie „Szansa na sukces”.

Choć od 1996 roku Ania występowała z grupą Łzy, przełom w jej karierze nastąpił dopiero w 1999 roku. Wokalistka zdobyła Grand Prix podczas festiwalu Gama w Radomiu. Została tam dostrzeżona przez Elżbietę Skrętkowską, reżyserkę programu „Szansa na sukces”. Anna została zaproszona do telewizji. Wystąpiła w programie i zaśpiewała numer Myslovitz pt. „Długość dźwięku samotności”. Wygrana odcinka była prawdziwą przepustką do świata show biznesu i wielu koncertów. 

 

Źródło: Youtube

 

 Komentarze