Taką KAWĘ pije LEWANDOWSKA! Może zastąpić śniadanie!

Wskazówki i rady Anny Lewandowskiej na temat zdrowego odżywiania i bycia fit cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Lewandowska zdradziła jaką kawę pije na śniadanie.

Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego zdradziła, że jej poranny „must have” to kawa z olejem kokosowym znana również jako „kuloodporna kawa”.

 

„Kawa z masłem? Oczywiście! Od kilku już lat pija ją wielu ludzi na całym świecie, przede wszystkim w USA, gdzie pomysł się narodził. Jego autor Dave Asprey prowadzący blog o zdrowym odżywianiu spopularyzował picie kawy z tłuszczem po wizycie w Tybecie, gdzie zafascynował go miejscowy zwyczaj dodawania masła z mleka jaków do herbaty. Asprey herbatę zamienił na kawę, mleko jaków na masło robione z mleka krowiego i voila! – okazało się, że pomysł się spodobał” –napisała jakiś czas temu na swoim blogu Ania.

 

„Bulletproof coffee jest dobrym rozwiązaniem, gdy nie mamy czasu i ochoty jeść śniadania przed porannym treningiem lub pracą. Daje kopa i energię na kilka godzin. Hamuje łaknienie, więc ma coraz więcej zwolenników wśród osób odchudzających się. Należy jednak pamiętać, że Bulletproof coffee to nie jest pełnowartościowy posiłek. Tak duża ilość tłuszczu każe też zreorganizować pozostałe posiłki, aby całodniowy jadłospis dostarczył nam wszystkiego co niezbędne i w odpowiednich proporcjach „– podkreśla Lewandowska.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Joanna Koroniewska szokuje! Aktorka pokazała tę część CIAŁA!

 

 

Przedstawiamy przepis na kawę według Anny Lewandowskiej:

 

  • 2-6 łyżeczek masła klarowanego niesolonego
  • 1-2 łyżeczki oleju kokosowego
  • 2 filiżanki parzonej gorącej kawy
  • szczypta cynamonu, kardamou
  • mleko kokosowe (opcjonalnie)

 

Wszystkie składniki wytarczy ze sobą zblendować do momentu, aż powstanie lekka pianka i gotowe! A czy wy piliście już taką kawę, a może jesteście jej zwolennikami?

 

 

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze