Takie rzeczy Rafał Trzaskowski robił w Stolicy. Jest zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości złożyło do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, jakiego dopuścić się miał Rafał Trzaskowski.

To właśnie Trzaskowski miał podjąć decyzję dotyczącą finansowania ekstremistycznych bojówek przez warszawski ratusz.

Kwota jest niebagatelna. W zeszłym roku Urząd Miasta Warszawy przekazał 3,6 mln zł na organizację Biennale Warszawa. Na co poszły te pieniądze?

Wydano je na szkolenie anarchistów, tzw. Antify. Były to zajęcia z gimnastyki i taktyki ulicznej a także z antykapitalizmu. Jak mówi prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz:

 

…w kontekście ostatnich wydarzeń, w których bojówki anarchistycznej Antify doprowadzają na zachodzie Europy, a również w Stanach Zjednoczonych do grabieży, rozbojów, pobić, obalania pomników widać, że jest to ruch rewolucyjny, który ma zamiar zmienić siłą panujący ustrój nie tylko tam, ale również w Polsce.

 

W ocenie Roberta Bąkiewicza poprzez finansowanie takich właśnie bojówek, Rafał Trzaskowski mógł złamać prawo.  Daltego też prezes stowarzyszenia informuje że:

 

Składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Rafała Trzaskowskiego ws. finansowania ekstremistycznych bojówek przez warszawski ratusz.

 

Zobacz też: Ochojska chciała się przysłużyć Trzaskowskiemu. Coś poszło nie tak!

 

 

 

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/

 

źródło: dorzeczyKomentarze