Tata Roberta El Gendy jest Egipcjaninem. Zobacz, jak wygląda!

Robert El Gendy to jeden z prezenterów w Telewizji Polskiej. Pracuje jako prowadzący „Pytanie na Śniadanie” oraz serwisów sportowych.

Urodzony w 1978 roku dziennikarz swoją egzotyczną urodę zawdzięcza swojemu tacie, który jest Egipcjaninem. I choć Robert El Gendy raczej nie ujawnia prywatnych spraw swojej rodziny, to z tego co napisał, wynika, że jego rodzice nie są razem.

 

pod piramidami – https://www.instagram.com/robertelgendy_/

 

Teraz El Gendy poleciał do Kairu, by zobaczyć się ze swoim tatą. Jak pisze, bardzo za nim tęsknił:

 

Syn marnotrawny wrócił do domu. A takiego Sfinksa nie pamiętają nawet najstarsi Egipcjanie. Ale się stęskniłem za Tatą i Kairem, który się zmienił. Na plus. Jakby się rozrósł i coraz bardziej przypomina światowe stolice.

 

Robert El Gendy zamieścił też ich wspólne zdjęcie, na którym widać wielkie podobieństwo do ojca i syna. Co sam dziennikarz podsumował:

 

Mokhtar albo inaczej Abu Sharif czyli mój tata. Kocham tego staruszka! Żyjemy tak daleko od siebie, w dwóch skrajnie różnych światach i wierze ale coraz częściej widzę jak bardzo jesteśmy podobni do siebie – nie tylko fizycznie. Genów się nie oszuka prawda?

 

Faktycznie podobieństwo jest bardzo duże 🙂

 

Zobacz też: W „Dance Dance Dance” Roksana Węgiel zatańczyła do kontrowersyjnej piosenki. Ocena widzów jest jednoznaczna!

 

Genów się nie oszuka  – https://www.instagram.com/robertelgendy_/


Komentarze