Te zdjęcia ODBIERAJĄ mowę! Paweł Królikowski w szpitalu…

Fatalne informacje napływają ze szpitali. Wraca sprawa Pawła Królikowskiego! Wiadomości są wstrząsające.

Gwiazda serialu Telewizji Polskiej pod koniec grudnia trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Popularny „Kusy” z Ranczo znalazł się na oddziale neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Fani byli zdruzgotani. Wszyscy bardzo martwili się o stan zdrowia aktora. Jednak informacje przekazane dziś odbierają mowę.

 

 

Paweł Królikowski jest jednym z najbardziej znanych aktorów w naszym kraju. Znamy go przede wszystkim ze znakomitego serialu „Ranczo”. Ponadto wielu widzów mogło oglądać aktora w popularnym programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety aktor krótko przed świętami znalazł się w szpitalu. Teraz poinifmorwano, że Paweł Królikowski…

może otrzymywać fatalne szpitalne jedzenie. Takie sugestie pojawiły się na jednym z portali plotkarskich. Widząc zdjęcia szpitalnych posiłków trudno nie zadać sobie pytania – jak karmiony jest Królikowski? Nawet jeśli zdjęcia pacjentów innych szpitali pokrywają się z jakością posiłków dla aktora, to ten na szczęście może liczyć na żonę. Mamy jednak nadzieję, że „potworne” szpitalne jedzenie, to już powoli relikt przeszłości. Na szczęście w wielu placówkach sytuacja się poprawia.

 

 

Przypomnijmy – aktor problemów zdrowotnych doznał 5 lat temu. Wtedy to zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu. Gwiazdor pomyślnie przeszedł operację w maju 2019 roku. Następnie poddał się rehabilitacji i powrócił do zdrowia. Niestety jego stan uległ pogorszeniu w grudniu zeszłego roku.

 

 

Tymczasem pacjenci szpitali chętnie dzielą się zdjęciami szpitalnego jedzenia. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Fot. Kadr z serialu Ranczo.Komentarze