Te znaki zodiaku to piekielne teściowe. Dokumentnie zatrują ci życie!

Teściowe… temat rzeka, który zna każdy z obrączką na palcu, lub szykujący się do ślubu, albo chociaż w bardziej zaawansowanym związku z drugą połową. Krążą o nich mity, dowcipy, stereotypy… a czasem to po prostu najprawdziwsza prawda. Jeśli boicie się jaka będzie wasza teściowa – sprawdźcie, co na ten temat mówią znaki zodiaku!

Teściowe spod znaku Lwa to pierwsza grupa kobiet, które mogą zniszczyć życie i związek swoich zięciów, synowych i własnych dzieci. Chcą być zawsze w centrum uwagi, uwielbiają rządzić i kierować innymi. Nie posłuchasz jej jedynej słusznej i dobrej rady – już po tobie! Przy tym Lwy lubią być podziwiane, o co często niestety bardzo trudno…

 

ZOBACZ TEŻ: Te znaki Zodiaku nie nadają się na żony! Życie z nimi to udręka

 

Panna to kolejny znak na czarnej liści. I to już drugi raz, bowiem Panny są trudne zarówno w związku jak i jako teściowe! Są chorobliwie zazdrosne o swoje dzieci, więc jeśli pojawia się ktoś, kto to dziecko im zabiera, staje się ich śmiertelnym wrogiem po kres dni. Co gorsza, może wręcz posuwać się do rywalizowania o swoje dziecko z jego partnerem! Jednym słowem – zgroza.

 

Skorpion w tym zestawieniu wygląda chyba na najgroźniejszego przeciwnika. Teściowa spod tego znaku będzie snuć intrygi, mścić się, mieszać w waszym związku, a wszystko przez jej niezmierzoną zaborczość i zazdrość. Najchętniej przeżyłaby wasze życie z was, a stawianie jej jakichkolwiek granic mija się z celem, bo połamie je niczym zapałki!

 

Teściowa spod znaku Barana, to chodząca Ciotka Dobra Rada. Wszystko wie najlepiej, na wszystkim się zna i wszystko zrobiłaby lepiej od Was – nawet jeśli postępowaliście zgodnie z jej radami. Sprzeciwisz jej się – już poległeś! Jeśli zaś w milczeniu ją zignorujesz, jej krytykanctwo nie da ci nawet chwili świętego spokoju – Baran bowiem musi postawić na swoim.

 

Mimo wszystko, pamiętajcie, że to nie z teściowymi bierzecie ślub. Jeśli Wasza przejawia tego typu cechy – po prostu starajcie się jej unikać. Osób w takim wieku, w jakim zazwyczaj teściowe są nie da się już zmienić, więc szkoda na to waszego czasu i energii!

 

se.pl/ foto: pixabayKomentarze