Tęczowe Disco pod Pałacem. Jak wyglądała manifestacja?

Tęczowe Disco pod Pałacem to dosyć tajemnicze wydarzenie.

Na facebooku, gdzie ogłoszono Tęczowe Disco pod Pałacem napisano:

 

Czy wydarzenie ma organizatorów?

Podczas realizacji pomysłu określonego zachowania nie będzie organizatora ani organizatorki. Wszyscy i wszystkie dbamy o bezpieczeństwo.

 

Zatem manifestacja nie miała organizatora. Nie była też zgłoszona jako zgromadzenie:

 

Czy wydarzenie jest zarejestrowane?

Nie. Wydarzenie na portalu facebook to nie zgromadzenie_demonstracja (tych w trybie spontanicznych i tak nie można rejestrować w trakcie pandemii) tylko promocja pomysłu.

 

Tak więc dziś czyli 11 czerwca 2020 r. dokładnie w Boże Ciało pod Pałacem Prezydenckim odbyła się manifestacja promująca środowiska LGBT.

Wydarzenie miało spokojny przebieg i przypominało raczej sympatyczny happening. Były tańce i śpiewy, jak zresztą pisali organizatorzy-nie organizatorzy na Facebooku:

 

O godz. 19:00 osoby będące w okolicy Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz osoby przechodzące we wspomnianym miejscu odpalają głośniki (kto ma przynosi własny) na blu, komóreczki lub słuchawki i przez uznany przez siebie za odpowiedni czas tańczą, śpiewają, tuptają nóżką, machają tęczą w kierunku Pałacu Prezydenckiego. Styl dowolny.

 

Zapewne tego typu impreza miała oswoić mieszkańców Warszawy w promowaniem homoseksualizmu i pokazaniem, jak bardzo jest to przyjazna ideologia….

 

Video z Disco pod Pałacem można zobaczyć TUTAJ

 

Zobacz też: Michał Piróg porównał Andrzeja Dudę do Hitlera! Chodzi o…

 

fot. https://www.facebook.com/teczowedisco/Komentarze