Tego NIKT się nie spodziewał! Dowborowie przeżywali GEHENNĘ!

O tym się nie mówiło, ale Maciej i Joanna Dowborowie ostatnio sporo czasu spędzali w sądach! O co poszło?

Dowborowie sądzili się z jednym z portali, który opisywał ich życie prywatne. Teraz wreszcie wygrali sprawę. Joanna pochwaliła się zwycięstwem w mediach społecznościowych.

– Po wielu latach batalii sądowej wygraliśmy proces z @wirtualnapolska, a tak naprawdę z portalem @pudelek_pl, który od dawna bezprawnie i bezpodstawnie nas obrażał i szargał nasze dobre imię, niszczył nasz wizerunek, zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Często pytaliście dlaczego nie tłumaczymy tych „rewelacyjnych informacji” na nasz temat. Po prostu wiedzieliśmy, że to droga, w której i tak będziemy na przegranej pozycji w starciu z dużymi koncernami medialnymi. Dlatego z tego miejsca ogromne podziękowania @kglegal oraz Adwokatowi Bartoszowi Graś i Adwokatowi Mateuszowi Grosickiemu za naprawdę ciężko wykonaną pracę i wielką determinację w doprowadzeniu tej sprawy do końca. Ponieważ nawet wyegzekwowanie przeprosin było istną drogą przez mękę. Kochani! Pamiętajcie, nie zawsze WSZYSTKO co czytacie jest prawdą. Od samego rana dostajemy z @maciej_dowbor od Was gratulacje! Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia i za to, że jesteście tutaj z nami i wiecie, że nasze życie to nie bańka mydlana, że jesteśmy ludźmi, dla których najważniejszymi wartościami jest prawda i szczerość, a nie kolejny clickbaitowy nagłówek, nie mający NIC wspólnego z rzeczywistością – napisała.

Sprawa szokuje, choć Dowborowie nie są pierwszymi, którzy sądzili się z portalami. Joanna nie zdradziła, o jakie dokładnie artykuły poszło. Wiadomo tylko, że Maciej i Joanna prowadzili tę batalię już od wielu lat.

Dziś na Pudelku wreszcie pojawiły się przeprosiny.

Zobacz także: Rząd proponuje „cyfrową maseczkę”! Jak ją zdobyć?

Co na to internauci?

Brawo🙌👏

Brawo 👏👏👏👏 Bardzo dobrze ten portal jest znany tylko i wyłącznie z jadu na innych, bardzo dobrze, że tak tego nie zostawiliście!!!! Szacunek! 👏❤️🙌

Wow 🙉❗👍

Gratulacje ❤️

No i pięknie. Krótko tam z dziadostwem i chamstwem.

Screen: Instagram

Pozostaje czekać na kolejne wyroki w podobnych sprawach.

Zobacz także: AFERA wokół „Świadków Jehowy”! Sąd był BEZLITOSNY!

Fot. InstagramKomentarze