Tego się nie spodziewaliśmy! Krzysztof Rutkowski wraca do…

Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany polski detektyw. Szczególne uznanie zyskał w sprawach poszukiwań osób zaginionych.

Jeszcze kilka lat temu Krzysztof Rutkowski miał kilka milionów długu. Jednak z pomocą jego partnerki, a obecnie żony – Mai, udało mu się wyjść na prostą. Co więcej, jego obecny styl życia pokazuje, że detektywowi dobrze się wiedzie. Jak powiedział w rozmowie z wsieci24.pl, większość spraw, jakimi się zajmuje to sprawy gospodarcze:

 

Zajmujemy się przede wszystkim przestępczością gospodarczą, ekonomiczną, konfliktami interesów wielkich firm i udziałowców. Niejednokrotnie spółek Skarbu Państwa, korporacji znanych na całym świecie, banków i towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Zarobki od klientów biznesowych powalają mu na pomaganie innym. Jak przyznał, wiele spraw prowadzi za zwykłe „dziękuję” (dla kogo Rutkowski pracuje za darmo? czytaj TUTAJ).

 

Poza działalnością stricte detektywistyczną, Rutkowski jest też częstym gościem w różnych programach, swego czasu występował w programie „Detektyw” w TVN. I teraz, ku zaskoczeniu wielu osób, Rutkowski wraca do telewizji!

 

https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

 

Jak informuje tvpolsat.info, detektyw pojawi się w nowym programie „Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski”. Format będzie emitowany na antenie Superstacji (telewizji należącej do Polsatu).

 

– Będziemy poruszać kryminalne historie z Polski i zagranicy. Pierwszym gościem będzie dziewczyna, która ma problemy na terenie Wielkiej Brytanii. Służby socjalne odebrały jej dziecko – zapowiedział Krzysztof Rutkowski.

 

Detektyw zaprasza do oglądania pierwszego odcinka:

 

Dzisiaj kolejne nagranie mojego programu w Polsacie 📺 Super Stacji Kryminalna Polska Krzysztof Rutkowski 👍
Premiera 7 sierpnia
piątek godz.18.30 👌

 

POLECAMY: Witold Gadowski w ostrych słowach! „Mam prawo zatykać nos gdy czuję smród!”Komentarze