Ten dom wygląda tragicznie! Jednak to co jest w środku ZAPIERA DECH W PIERSIACH!

Bardzo często widzimy domy z kamienia, które są w opłakanym stanie. Jednak czy zastanawiamy się, jak wyglądają w środku? TEN DOM ROBI FURORĘ! 

Wpisujący się w krajobraz wsi budynek, który z zewnątrz wygląda na ruinę, jest jednym z najczęstszych zabiegów architektów. Na tak nieoczywiste projekty decydują się osoby, które swój luksus chcą zostawić wśród czterech ścian i nie pokazywać go na zewnątrz.

Pracownia Ciclostile Architettura zaprojektowała dom położony nieopodal włoskiego miasta Marzabotto. Wykonawcy rozebrali starą posiadłość, która znajdowała się na tym terenie i z jej kamieni zbudowali TEN DOM! Nie wyróżnia się z zewnątrz, lecz to co jest w środku jest zachwycające!

Dom ma około 400 m2 powierzchni , a jego przytulne wnętrze zapiera dech w piersiach! Prostota i elegancja oraz wystrój z duszą sprawiają, że nie chce się z niego wychodzić! Z okna widać piękny krajobraz gór, któremu można się przyglądać godzinami. Zdjęcia domu robią furorę na całym świecie! Każdy chciałby w nim być choć na chwilę, gdyż jest bajeczny! ZOBACZ JAK WYGLĄDA! 

Fot. noizz.pl Proj.: Ciclostile Architettura Foto: fot. Fabio Mantovani
Fot. noizz.pl Proj.: Ciclostile Architettura Foto: fot. Fabio Mantovani

Źródło: noizz.pl

Zobacz także: Izabella Krzan wygina ciało pokazując ogromną… INTERNAUCI SĄ W EKSTAZIE!Komentarze