pies

Ten pies był POTWORNIE zaniedbany! Dzięki pomocy przeszedł NIESAMOWITĄ METAMORFOZĘ! [FOTO]

Ludzie potrafią być bezlitośni dla zwierząt. Tym razem jednak nie mamy do czynienia ze znęcaniem się jako takim. Potwornie posklejane kudły, jakie nosił na sobie Charlie – mały Yorkshire terier to efekt nonszalancji jego byłego właściciela. Jednak po usunięciu skołtunionej, brudnej sierści okazało się, że pod spodem znajduje się zupełnie inny pies!

 

Charlie został odebrany właścicielowi ze względu na ogromne zaniedbania w opiece. Przede wszystkim widać je było patrząc na okropną sierść czworonoga. Cares Clarksdale Animal Rescue Effort and Shelter to organizacja z siedzibą w Missisipi, która zajęła się Charliem.

 

Jego sierść była brudna, posklejana i wypadała garściami. W zasadzie, to Charlie zrzucił jak z siebie niczym drugą skórę! Jednak po jej usunięciu, umyciu psa i odpowiednim zatroszczeniu się o niego, przeszedł niesamowitą metamorfozę! Zresztą, nie on jeden – na stronie schroniska widać wiele tak cudownych metamorfoz.

 

 

Charlie, umyty i zadbany czeka teraz na nowego właściciela. Tak jak wiele innych psów. Jego przykład pokazuje, że nawet najbardziej zaniedbane zwierzaki można uratować. Dlatego jeśli widzicie w swojej okolicy niewłaściwe traktowane zwierzęta – nie wahajcie się przed zgłoszeniem tego faktu do odpowiednich służb!

 

wprost.pl/facebook.com