The Voice Kids. Dawida Kwiatkowskiego zastąpi KOBIETA!

The Voice Kids w TVP oglądać możemy od 2018 roku i już od pierwszej edycji w fotelu jurora zasiadł Dawid Kwiatkowski. Kilka dni temu jednak piosenkarz zrezygnował z pracy przy programie.

Kilka dni temu, tuż po zakończeniu 6. edycji The Voice Kids, Dawid Kwiatkowski poinformował o swojej rezygnacji.

 

Jak pisał, decyzja była trudna, lecz nosił się z nią już od dłuższego czasu. Obecnie jednak Kwiatkowski chce się skoncentrować na swojej własnej karierze muzycznej:

 

Moje muzyczne plany i cele na przyszłe lata będą wymagały ode mnie większego skupienia na komponowaniu muzyki, co oznacza, że moja drużyna nie miałaby trenera na wyciągnięcie ręki tak, jak dotychczas, a jestem ostatni do robienia czegoś na pół gwizdka. Oglądając ten program w telewizji Wam, widzom, może wydawać się on bardzo lekki, ale jego tworzenie bynajmniej do lekkich nie należy.

– napisał.

 

Wiadomość o jego odejściu z The Voice Kids wywołała lawinę komentarzy oraz spekulacji na temat tego, kto zajmie jego miejsce. Jak się okazuje, ma to być kobieta!

 

https://www.facebook.com/thevoicekidstvp

 

Przez pięć ostatnich edycji to Cleo to jedyna kobieta – jurorka (w pierwszej edycji była to Edyta Górniak) w gronie trzech panów: Tomsona i Barona oraz Dawida. Teraz ma się to zmienić, a zamiast Kwiatkowskiego, w fotelu jurora zasiądzie kobieta.

 

Według informacji serwisu Plotek pod uwagę brane są: Marina Łuczenko-Szczęsna, Anna Karwan i Roksana Węgiel.

 

Informacja o tym, że to Marina na pewno zastąpi Dawida, jest mocno na wyrost. Owszem, jest brana pod uwagę do zaproszenia na zdjęcia próbne, ale to niejedyna kandydatka, o której myśli produkcja w kontekście obsadzenia wolnego jurorskiego fotela. Nie dajemy nikomu pracę za „ładne oczy”. W przeszłości nie raz bywało, że popularna gwiazda wypadała słabo na zdjęciach próbnych, więc wszystkich potencjalnych nowych jurorów trzeba kategorycznie przetestować przed podpisaniem umowy.

– twierdzi informator Plotka.

 

Próbne zdjęcia mają mieć miejsce w czerwcu, a nagrania do kolejnej edycji rozpoczną się w sierpniu 2023 r.

 

>>>Anna Wendzikowska żali się na zarobki w TVN. Więcej dostałaby na kasie w markecie?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Komentarze