The Voice Kids – znamy wyniki 3. EDYCJI. Kto jest zwycięzcą programu?

The Voice Kids – znamy wyniki 3. EDYCJI. Kto jest zwycięzcą programu?

The Voice Kids to format, który z powodzeniem przyjął się w Telewizji Polskiej. Wokalny konkurs dla najmłodszych jest nie tylko chętnie oglądany przez miliony Polaków, ale też przyczynił się do promocji Polski na świecie. Dzięki laureatkom poprzednich edycji The Voice Kids już dwa razy z rzędu wygraliśmy konkurs Eurowizji Junior. Kto został zwycięzcą 3. edycji programu? 

Obsada finałowego odcinka The Voice Kids była naprawdę bardzo mocna. Wśród walczących o miano najlepszego młodzieżowego głosu tej edycji widzieliśmy m.in. Hanię Sztachańską, Marcina Maciejczaka, Anastazję Maciąg czy Olę Gwazdacz.  Było sporo emocji i wzruszeń – Szymon Lubicki wykonał utwór Bruno Marsa, dedykując go chorej na stwardnienie rozsiane mamie. Wiktoria Zwolińska popisała się niesamowitym wykonem ballady „Nothing Else Matters” Metalliki. 9-letnia Alicja Tracz zrobiła niesamowite show wykonując piosenkę Whithney Huston. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Dlatego stopniowo żegnaliśmy się z kolejnymi uczestnikami. Ostatecznie do wielkiego finału dostał się Marcin Maciejczak, Hania Sztachańska i Natalia Kawalec.

 

W finale cała trójka zaprezentowała się znakomicie, ale tylko jedna osoba z tego grona robiła furorę od samego początku aż do końca. Zwycięzcą 3. edycji The Voice Kids został Marcin Maciejczak!

 

ZOBACZ TEŻ: Smutny los pielęgniarek z Wuhan. Władze stosują wobec nich BEZLITOSNE metody

 

Jurorzy nie byli tym werdyktem zaskoczeni, bowiem Marcin już od odcinka eliminacyjnego zupełnie ich oczarował. Już po pierwszym przesłuchaniu Dawid Kwiatkowski powiedział mu, że ma wielkie szanse, żeby wygrać cały program. Ta odważna prognoza okazała się stuprocentowo słuszna!

 

Kim jest Marcin Maciejczak, zwycięzca 3. edycji The Voice Kids? 

 

Marcin Maciejczak ma 13 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości liczącej zaledwie 400 mieszańców –  Bartochowa koło Sieradza.. Śpiewem interesuje się od około 6 lat i zdarzyło mu się już nawet występować przed większą publicznością.

 

ZOBACZ TEŻ: Piaski Sahary odsłoniły swój wielki sekret. 12 tysięcy lat temu było tam zupełnie inaczej!

 

Jak sam przyznaje, występy na estradzie są dla niego wielką radością i na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Co więcej, nie tylko śpiewa, ale też sam montuje swoje klipy i pisze do nich scenariusze. Jak na swój wiek ma też odważny sposób ubierania się i image – kolczyk w uchu z pewnością nie raz był powodem do naigrywań ze strony rówieśników. Jak przyznał Dawid Kwiatkowski, który od samego początku widział w nim faworyta – jego styl tylko świadczy o tym, jaka artystyczna dusza w nim tkwi.

 

 

 

Marcin zgarnął nie tylko nagrodę za najlepszy głos edycji, ale także dla najpopularniejszego uczestnika programu. Prezes TVP Jacek Kurski na zakończenie programu zasugerował, że kolejna Eurowizja Junior także może się odbyć w Polsce! Wszystko okaże się w najbliższym czasie.

 Komentarze