To CIOS poniżej pasa! Filip CHAJZER ujawnił TREŚĆ wpisów na temat… [FOTO]

To CIOS poniżej pasa! Filip CHAJZER ujawnił TREŚĆ wpisów na temat… [FOTO]

Kilka dni temu Filip Chajzer wzbudził ostrą krytykę. Teraz postanowił ujawnić szokujące wpisy.

Zaczęło się od Black Friday. Chajzer chciał zaprezentować jak bardzo mężczyźni nie lubią zakupów. Pokazał, jak wpadają w atak paniki. To jednak zostało odebrane jako naśmiewanie się z osób mających problemy psychiczne.

 

Nie przyszło mi do głowy…

Wówczas prezenter na swoim profilu opublikował przeprosiny:

„Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. „

 

Filip tłumaczył także, że chodziło o żart i obrazowe pokazanie podejścia mężczyzn do kwestii polowania na przeceny:

„Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób.”

 

Jeszcze jeden problem

Co jednak zaskakujące, internauci postanowili uderzyć w czuły punkt prezentera. W bezduszny sposób przywołali najgorszy moment w życiu Filipa Chajzera. Chodzi o śmierć jego 9-letniego synka – Maksymiliana – który zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku.

„Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości ❤️”

Zobacz też: Bezczelny KSIĄDZ! Uderzył KOBIETĘ a potem… (VIDEO)

 

Cios poniżej pasa

W dwa lata po śmierci Maksa, w wywiadzie dla Gali, Filip Chajzer powiedział, że żałoba po dziecku nigdy się nie kończy:

„Nigdy nie można żałoby po śmierci dziecka przeżyć. (…) Często tego na zewnątrz nie widać, ale zawsze masz to w środku, budzisz się z tym, z tym idziesz spać. Myśl o dziecku, którego już nie ma, zawsze jest gdzieś z tyłu głowy.

Tak więc zachowanie internautów jest niedopuszczalne. To cios poniżej pasa, który nie powinien zostać wymierzony.

 

Ujawnia treść wpisów

Od piątku prezenter jest bombardowany niedopuszczalnymi wpisami i komentarzami. I kilka z nich postanowił ujawnić:

„To tylko promil tego co kasujemy z moich mediów społecznościowych codziennie od piątku, kiedy zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i jakichkolwiek zasad. Wyobraź sobie teraz, że po czymś takim musisz wyjść do ludzi, uśmiechać się, żyć na pozór normalności. Tak moi drodzy wygląda miłość bliźniego w praktyce… „

 

Na załączonym screenie czytamy okropne, krzywdzące komentarze:

„Dlatego właśnie zdechł mu syn. Nie mógł patrzeć na tego śmiecia.”

„Jak tam syn? Ciągle martwy?”

„Sumienie bielsze nie będzie. Nie bądź jak chajzer, dbaj o własne dzieci”

„a może zagrasz śmierć swojego synka”

chzjzer
oburzające wpisy na profilu Filipa Chajzera – fot. instagram.com/filip_chajzer/

Mimo tak nieludzkich wpisów, prezenter zachował klasę i nie ujawnia tożsamości autorów tych komentarzy. Choć chyba warto by było to zrobić, by hejterzy nie czuli się bezkarni.

 

fot. instagram.com/filip_chajzer/Komentarze