To CIOS poniżej pasa! Filip CHAJZER ujawnił TREŚĆ wpisów na temat… [FOTO}

chajzer

Kilka dni temu Filip Chajzer wzbudził ostrą krytykę. Teraz postanowił ujawnić szokujące wpisy.

Zaczęło się od Black Friday. Chajzer chciał zaprezentować jak bardzo mężczyźni nie lubią zakupów. Pokazał, jak wpadają w atak paniki. To jednak zostało odebrane jako naśmiewanie się z osób mających problemy psychiczne.

 

Nie przyszło mi do głowy…

Wówczas prezenter na swoim profilu opublikował przeprosiny:

„Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. „

 

Filip tłumaczył także, że chodziło o żart i obrazowe pokazanie podejścia mężczyzn do kwestii polowania na przeceny:

„Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób.”

 

Jeszcze jeden problem

Co jednak zaskakujące, internauci postanowili uderzyć w czuły punkt prezentera. W bezduszny sposób przywołali najgorszy moment w życiu Filipa Chajzera. Chodzi o śmierć jego 9-letniego synka – Maksymiliana – który zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku.

„Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości ❤️”

Zobacz też: Bezczelny KSIĄDZ! Uderzył KOBIETĘ a potem… (VIDEO)

 

Cios poniżej pasa

W dwa lata po śmierci Maksa, w wywiadzie dla Gali, Filip Chajzer powiedział, że żałoba po dziecku nigdy się nie kończy:

„Nigdy nie można żałoby po śmierci dziecka przeżyć. (…) Często tego na zewnątrz nie widać, ale zawsze masz to w środku, budzisz się z tym, z tym idziesz spać. Myśl o dziecku, którego już nie ma, zawsze jest gdzieś z tyłu głowy.

Tak więc zachowanie internautów jest niedopuszczalne. To cios poniżej pasa, który nie powinien zostać wymierzony.

 

Ujawnia treść wpisów

Od piątku prezenter jest bombardowany niedopuszczalnymi wpisami i komentarzami. I kilka z nich postanowił ujawnić:

„To tylko promil tego co kasujemy z moich mediów społecznościowych codziennie od piątku, kiedy zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i jakichkolwiek zasad. Wyobraź sobie teraz, że po czymś takim musisz wyjść do ludzi, uśmiechać się, żyć na pozór normalności. Tak moi drodzy wygląda miłość bliźniego w praktyce… „

 

Na załączonym screenie czytamy okropne, krzywdzące komentarze:

„Dlatego właśnie zdechł mu syn. Nie mógł patrzeć na tego śmiecia.”

„Jak tam syn? Ciągle martwy?”

„Sumienie bielsze nie będzie. Nie bądź jak chajzer, dbaj o własne dzieci”

„a może zagrasz śmierć swojego synka”

chzjzer
oburzające wpisy na profilu Filipa Chajzera – fot. instagram.com/filip_chajzer/

Mimo tak nieludzkich wpisów, prezenter zachował klasę i nie ujawnia tożsamości autorów tych komentarzy. Choć chyba warto by było to zrobić, by hejterzy nie czuli się bezkarni.

 

fot. instagram.com/filip_chajzer/

Komentarze