To, co zrobił, szokuje! Po wszystkim schował się… pod podłogą

Zrobił coś strasznego! Po wszystkim schował się pod podłogą! Myślał, że nikt go tam nie znajdzie. Okazało się jednak, że…

Policjanci otrzymali informację o leżącej na ulicy dziewczynie. Miała ranę, zadaną nożem. Na miejscu pojawiło się pogotowie, które pomogło szesnastolatce.

– Funkcjonariusze potwierdzili, że dziewczyna została pchnięta nożem w brzuch przez swojego 23-letniego partnera podczas kłótni. Pokrzywdzona w ciężkim stanie została zabrana do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania chłopaka – podała Policja.

Fot. Pixabay

23-latek ciągle zmieniał miejsca pobytu. Funkcjonariusze intensywnie go poszukiwali. Namierzyli go na terenie jednej z posesji. Schował się w pomieszczeniu pod podłogą, które było ukryte pod pokrywą.

– Policjanci nie dali się zwieść pomimo przykrycia wejścia do piwnicy dywanem przez wujka 23-latka. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w celi zgierskiego aresztu – czytamy w relacji funkcjonariuszy.

23-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa dziewczyny. Grozi mu dożywocie.

44-letni wujek napastnika być może usłyszy zarzut utrudniania postępowania, za co może trafić do więzienia na 5 lat.

Warto wspomnieć o podobnej sytuacji. Policjanci z wydziału kryminalnego codziennie poszukują osób, które postanowiły ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości. Często są to przestępcy skazani prawomocnym wyrokiem sądu na karę pozbawienia wolności. Wykorzystują różne techniki kamuflażu i ukrywają się w bardzo dziwnych miejscach.

Tak było też w tym przypadku. Mężczyzna wrócił z Austrii, bo miał uczestniczyć w ważnej rodzinnej uroczystości. Przed policjantami schował się za…

Zobacz także: Mógł umrzeć we własnym domu. Zamknął drzwi i…

Fot. PixabayKomentarze