To dopiero HIT! Jedna z firm oferuje płatny urlop w NIETYPOWYCH okolicznościach!

Jeśli pracujesz w japońskiej firmie Itaru Tsurumi, możesz iść na 10-dniowy płatny urlop. Powód okazuje się kuriozalny! Każdemu pracownikowi przysługuje wolne od pracy, jeśli ich idol… zrezygnuje z dalszej kariery.

 

Przedsiębiorstwo, które zajmuje się organizacją eventów, ogłosiło, że każdy jego pracownik ma prawo pójść na 10-dniowy urlop, w przypadku, kiedy jego faworyt postanowi zakończyć swoją działalność artystyczną z powodu przejścia na emeryturę czy też ślubu.

 

Oprócz wyżej wymienionych sytuacji, firma uwzględnia również urlop w kilku innych przypadkach.

 

Jak napisano w mediach społecznościowych, wolne może przysługiwać w dniu, kiedy ceniony wykonawca wyprawia koncert lub też inne zebranie z widownią. Warunek jest jeden: pracownik musi o tym poinformować przełożonego tydzień wcześniej.

 

ZOBACZ TAKŻE: WZRUSZAJĄCY gest reprezentacji Węgier! Nie uwierzysz, co zrobili!

 

W innych sytuacjach udziela się urlop kondolencyjny, podczas którego fani mogą spokojnie przeżyć żałobę i pogodzić się z takimi decyzjami ich idoli. Istnieje możliwość wzięcia 10 dni wolnych w przypadku przejścia ulubionego artysty na emeryturę, albo zakończenia jego kariery.

 

Na 3 dni urlopu mogą liczyć pracownicy, którzy udowodnią, że z dalszej działalności zrezygnował wykonawca, który jest przez nich lubiany w drugiej kolejności.

 

Jeżeli idol postanowił wziąć ślub, pracownik może starać się o 10 dni urlopu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski NAGRANY z córkami. Widok porusza serca

 

Źródła: polsatnews.pl

Fot.: PixabayKomentarze