TO JUŻ PEWNE? MARTYNIUK SIĘ ROZWODZI!!! „Ja biorę z nią rozwód po prostu(…)koniec”

Najsłynniejszy w naszym kraju muzyk disco polo- Zenek Martyniuk jakiś czas temu został dziadkiem. 13 lutego jego synowa Ewelina urodziła córeczkę. Niedługo później w sieci pojawiło się zdjęcie świeżo upieczonych rodziców oraz ich małej pociechy.

Kilka miesięcy temu wybuchł skandal związany z Danielem, synem Zenona Martyniuka. 30-latek został zatrzymany przez policję po awanturze domowej. Okazuje się, że mężczyzna nie chciał wpuścić do mieszkania swojej żony Eweliny. To nie pierwsze problemy z prawem syna wokalisty.

Związek syna Zenona Martyniuka i jego ukochanej nie trwał zbyt długo. 30-letni Daniel Martyniuk za pośrednictwem Instagrama oznajmił, że się rozwodzi.

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło – poinformował swoich obserwujących Daniel.

Trzeba przyznać, że mężczyzna nie przebierał w słowach. Dodał, że głównym powodem ich kłótni była kwestia stosowania antykoncepcji.

Powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. F*ck off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko?

Na koniec Daniel poinformował, że kocha swoją córeczkę.

Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia.

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

 

 

 

Komentarze