To już prawdziwe fatum! Dziewczyna Filipa Chajzera niestety…

Dla Filipa Chajzera te dni są bardzo niespokojne. I nie chodzi o to, że został ośmieszony w materiale Telewizji Polskiej, ale chodzi o jego ukochaną partnerkę!

 

Dziewczyna Filipa Chajzera – Małgorzata Walczak również z zawodu jest dziennikarką. Z taką różnicą, że była związana z Telewizją Polską. Ale Walczak po materiale szkalującym Filipa Chajzera niestety postanowiła odejść z redakcji TVP! Wolała wybrać „dobro i rodzinę” niż pracować z takimi ludźmi!

 

Jak wyznała dziewczyna Filipa Chajzera

 

Czas znowu pożegnać się z TVP… Podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci… W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info, których naprawdę polubiłam.

 

Małgorzata Walczak dodaje, że:

 

Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską… wybieram rodzinę i jej dobro

 

 

Dziewczyna Filipa Chajzera – Małgorzata Walczak zajmowała się głównie tematyką zdrowia. Przez szereg lat była zatrudniona w różnych redakcjach, także i w TVN-ie. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie sobie pracę, w której będzie się realizować.

 

ZOBACZ: Borys Szyc miał już tego dość! Szokujące wyznanie aktora

 

Źródło: PlejadaKomentarze