To już PROFANACJA: siostry Godlewskie śpiewają kolędę. Uszy więdną, oczy krwawią, serce boli! [VIDEO]

To już PROFANACJA: siostry Godlewskie śpiewają kolędę. Uszy więdną, oczy krwawią, serce boli! [VIDEO]

Tym razem bez piersi na wierzchu i pseudo-erotycznych póz i scen, ale Godlewskie mają to do siebie, że nawet ubrane od stóp do głów w prześcieradła wywołają skandal. Bo chyba tak trzeba nazwać reakcje internautów po usłyszeniu w ich wykonaniu kolędy „Jezus Malusieńki”.

Godlewskie wystąpiły w strojach, które chyba można określić jako nawiązujące do mody z czasów Nowego Testamentu. Jednak ich ekspresja, możliwości wokalne i właśnie te stroje sprawiają, że utwór w zasadzie podchodzi pod parodię kolędy niż jej wykonanie.

 

Od wczoraj video obejrzało ponad 700 tysięcy osób, a film ma 5 razy więcej łapek w dół niż w górę. To chyba najlepiej świadczy o tym, jakie zdanie mają słuchacze o twórczości Godlewskich. Pojawiło się też mnóstwo ostrych komentarzy. Ale z niektórymi trudno się nie zgodzić.

 

Maryja by poroniła jak by to usłyszała  – napisał Rudy,

 

Parodiowanie kolęd jest już grubą przesadą. – pisze Mateusz,

 

-Boże widzisz to a nie grzmisz -Grzmie ale plastik nie przewodzi prądu – żartuje Szymon

 

 

Brak wstydu, serio byle tylko wzbudzić kontrowersje łapac się za kolędy? To jest śmieszne..  – dodaje Aśka  

 

 

To już jest paranoja. W Porno nie wyszło im to próbują się wybić w Polskim YouTube. To gorsze od poka poka sowę hu hu Ta w tym niebieskim berecie spina się jak by orgazm miała . To jest poniżej godności. – napisał Maska

 

A Wam jak się podoba nowy wyrzyg sióstr Godlewskich?

 

youtube.com/ foto: youtube Komentarze