To koniec ZOMBIE Angeliny? Słynna Iranka trafiła do więzienia!

To koniec ZOMBIE Angeliny? Słynna Iranka trafiła do więzienia!

Sahar Tabar, 22-letnia Iranka wywołała na przełomie 2017 i 2018 roku niemałe poruszenie. Początkowo przedstawiano ją jako kobietę, która dziesiątkami operacji plastycznych chciała upodobnić się do Angeliny Jolie. Jak się teraz okazuje, Iranka ma poważne problemy! 

Ktoś złożył na Irankę donos do władz. Oskarżono ją m.in. o bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, nielegalne nabywanie nieruchomości i zachęcanie młodych ludzi do korupcji. Jakby tego było mało, jej konto na Instagramie zostało usunięte! Czy to koniec Zombie Angeliny? 

 

ZOBACZ TEŻ: [VIDEO] Zauważył dziwny sznurek na podwórku. Gdy podszedł bliżej, przeraził się!

 

Jakiś czas temu Sahar Tabar ujawniła prawdę na temat swojego wyglądu. Okazuje się, że daleko jej do liczby kilkudziesięciu operacji plastycznych. W wywiadzie dla Sputnik News przyznała, że miała kilka operacji plastycznych: korektę nosa, liposukcję, wypełniła też usta botoksem.

 

Jaki będzie dalszy los tej kontrowersyjnej postaci? Ciężko orzec. Na pewno nie pochodziła z nizin społecznych, skoro miała pieniądze i możliwości by poddać się tego typu zabiegom. Być może więc wpływowi członkowie rodziny będą w stanie jej pomóc. Jednak specyfika irańskiego prawa, bardzo mocno osadzonego w zasadach islamu może sprawić, że kara dla niej będzie naprawdę dotkliwa.

 

ZOBACZ TEŻ: PEDOFIL wysyłał na Facebooku wiadomości do młodych dziewcząt! Miał naprawdę CHORE fantazje!

 

o2.pl/ foto: instagram Komentarze