TO łączyło Jana Pawła II z Dodą! „Prawda wyszła na naw po latach.Papież był jej…”

Fani przecierali oczy ze zdumienia! To łączyło Dodę z Janem Pawłem II!

 

 

Jan Paweł II obchodziłby dziś swoje setne urodziny. Wielu Polaków jest niezwykle wzruszonych dziejącym dniem. Z okazji okrągłej rocznicy urodzin papieża Polaka wokalistka Doda postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie. Fotografia poruszyła wszystkich fanów piosenkarki, ale także wielu innych.  Zdjęcie jednoznacznie pokazuje, jaka relacja łączyła Dodę z Papieżem Polakiem.

 

 

Zdjęcie, które Doda opublikowała w aplikacji Instagram spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem zarówno fanów piosenkarki, jak i wielu innych Polaków. Fotografia opublikowana przez artystkę jednoznacznie wskazała co naprawdę łączyło Dodę z Papieżem Janem Pawłem II. Jak się okazało był jej…

 

 

W dniu dzisiejszym obchodzimy 100. rocznicę urodzin Karola Józefa Wojtyły – św. Jana Pawła II. Z tej okazji fotografia mojej śp. babci, po której ewidentnie odziedziczyłam umiejętność pozowania do zdjęć, nawet jeżeli obok przychodzi święty pełne skupienie na obiektywie – napisała wokalistka.

https://www.instagram.com/p/CAUrS32AjTn/?igshid=1bc74axzzpk78

 

Jak się okazuje Jan Paweł II był autorytetem dla  artystki. Nikt nie spodziewał się, że Jana Pawła II może cokolwiek łączyć z Dodą. Prawda wyszła na jaw dopiero w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Doda identyfikuje się z przesłaniem Jana Pawła II dla świata.

 

 

Zdjęcie, które opublikowała  Doda spotkało się z szerokim odzewem w komentarzach. Wiele osób wyrażało zachwyt starym zdjęciem znalezionym w rodzinnym archiwum. Ponadto zaznaczali ogromny szacunek do Jana Pawła II i jego nauki.

 Komentarze