To miał być zwyczajny kurs. Gorzko pożałowała, że wpuściła parę do auta! [WIDEO]

Sytuacja zarejestrowana w Midland pokazuje z jakimi zachowaniami muszą liczyć się kierowcy aplikacji Uber. Pozornie zwyczajny kurs może mieć niezwyczajne zakończenie. 

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Maria Chavez, która dorabia sobie jako kierowca aplikacji Uber, została zaatakowana przez pijaną kobietę. Kurs zarejestrowała zamontowana w samochodzie kamera. Kobieta opublikowała filmik w internecie. 

 

Na początku filmu widać jak do auta wsiada para trzymająca pojemniki z jedzeniem. Kobieta w pewnym momencie zaczyna nalegać, aby kierowca zawrócił do baru, z którego ich odebrano po kolejne osoby. Właścicielka pojazdu odmawia sugerując, że w takiej sytuacji będą potrzebowali więcej niż jednego auta. Prosi również pasażerów o opuszczenie samochodu, ponieważ ona nie wykona tego kursu. Odmowa spotyka się z wulgarnym zachowaniem oraz odzywkami pary. Kierowca po tym jak wskazuje na kamerę po raz kolejny prosi o opuszczenie auta i wtedy zostaje obrzucona przez nietrzeźwą kobietę kartonami z jedzeniem. 

 

To tylko przykład chamskiego zachowania z jakim muszą się liczyć kierowcy świadczący usługi przewozowe. Kobieta udostępniła materiał w sieci po konsultacji z policją. Ma nadzieję, że w ten sposób uda się zidentyfikować pasażerkę oraz jej partnera.

 

 

 

ZOBACZ:Żona go zdradzała. Wpadła przez komiczny zbieg okoliczności!

 

 

foto pixaby / źródło dailymail.co.uk / youtube.comKomentarze