To może być OSTATNIE ostrzeżenie! III Wojna Światowa to kwestia…

Iran poprzysiągł zemstę po zabiciu przez Amerykanów gen. Kasema Sulejmaniego. III Wojna Światowa wisi w w powietrzu, a ostrzega przed nią sam…

III Wojna Światowa to zjawisko, które staje się coraz bardziej realne. Po tym, jak Iran znalazł się na skraju wojny z USA, znany prawnik Benjamin Ferencz ostrzega świat przed konsekwencjami.

 

Benjamin Ferencz ma obecnie 99 lat i jest amerykańskim prawnikiem węgierskiego pochodzenia.

Ferencz służył w armii USA w trakcie drugiej wojny światowej, a po wojnie był głównym oskarżycielem w procesie toczącym się przeciwko 24 członkom Einsatzgruppen – grup operacyjnych hitlerowskiej policji bezpieczeństwa i służby bezpieczeństwa.

Prawnik postanowił odnieść się do obecnych wydarzeń i napisał list alarmujący świat.

 

 „Teraz, kiedy znajduję się w setnym roku swojego życia, nie mogę dłużej milczeć” napisał Ferencz w liście napisanym do dziennika „New York Times”.

 

Przypomnijmy, że Iran stracił swojego generała na początku stycznia. Kasem Sulejmani zginął w nalocie Amerykanów na lotnisko w Bagdadzie.

 

Benjamin Ferencz żąda wyjaśnień oraz podkreśla, że to co zrobili Amerykanie, to „czyste pogwałcenie krajowego i międzynarodowego prawa”.

 

ZOBACZ TEŻ:To już zatwierdzone! Oficjalnym kandydatem Konfederacji na prezydenta jest …

 

„Opinia publiczna ma prawo znać prawdę. Karta Narodów Zjednoczonych, Międzynarodowy Trybunał Karny oraz Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze są pomijane. Młodzi ludzie w tym cyberprzestrzennym świecie znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, jeśli nie zmienimy serc i umysłów tych, którzy wolą wojnę od prawa” zakończył swój list 99-letni prawnik.

 

ZOBACZ TEŻ:III WOJNA ŚWIATOWA już się zaczęła? Koszty konfliktu dla Polski będą MONSTRUALNE!

 

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:YouTubeKomentarze