To nagranie wzruszy cię do łez! Paweł Królikowski w towarzystwie swojego syna…

sprawie

To nagranie wzruszy cię do łez! Paweł Królikowski w towarzystwie swojego syna… Wspólnie zaśpiewali wyjątkowy utwór pt. „Tata mój”. Materiał został zrealizowany w 2013 roku. 

 

To nagranie wzruszyło Internautów do łez! 

 

Paweł Królikowski zmarł wczoraj, w wieku 58 lat. Wybitny aktor od kilku lat zmagał się problemami neurologicznymi. 

 

 

W 2015 roku Królikowski przeszedł poważną operację usunięcia tętniaka z mózgu. Wszyscy mieli nadzieję, że wróci do zdrowia, niestety z końcem 2019 roku stan aktora znacznie się pogorszył. Na przestrzeni ostatnich miesięcy przebywał pod ścisłą obserwacją lekarzy. 

 

 

Aktor osierocił pięcioro dzieci: 31-letniego Antoniego, 28-letniego Jana, 21-letnią Julię, 19-letnią Marcelinę oraz 13-letniego Ksawerego. Środowisko aktorskie wciąż nie może pożegnać się z utratą przyjaciela. Paweł od zawsze postrzegany był jako człowiek o ogromnym sercu, serdeczny i ciepły. 

 

Zobacz też: Fatalne informacje dla Polaków! Koronawirus jest już…

 

„Ja mam nadopiekuńcze ciągoty, że najchętniej chciałbym wszystko, co dotyczy dzieci, mieć pod kontrolą. Na szczęście moja żona jest dużo mądrzejsza ode mnie pod tym względem. Mówi, że dzieci muszą mieć ten moment, kiedy wychodzą za furtkę, a ty zostajesz w domu z zapalonym światłem, jak z latarnią morską, żeby wiedziały, gdzie wrócić” – tak jakiś czas temu do swojego ojcostwa odniósł się pan Paweł. 

 

Paweł Królikowski był związany z aktorką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Ukochana żona uczciła pamięć o nim za pośrednictwem Instagrama:

 

 

 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia, w kontakcie❤️- oprócz poruszających słów, aktorka zamieściła również poruszające zdjęcie z ukochanym. 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/B9Ezr8_n2_H/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

W 2013 roku Paweł Królikowski nagrał wyjątkowy utwór ze swoim synem, Antonim. Piosenka „Tata mój” znalazła się na płycie Muzyka z serca. Autorem nagrania jest Tomasz Szczepanik. Dziś, ten kawałek wywołuje w nas zupełnie inne emocje. Trudno powstrzymać łzy… 

 

 

 

Źródło, zdjęcie: Youtube


Komentarze