TO naprawdę stało się na koncercie DODY! Wyrwane włosy, duszenie i obite nogi. Jest oświadczenie wokalistki.

koncercie Dody

Doda na długo zapamięta imprezę zorganizowaną z okazji swoich 36 urodzin. Niestety artystka nie będzie mieć miłych wspomnień z tego wydarzenia. Na koncercie Dody, który odbył się w jednym z warszawskich klubów panowały fatalne warunki, za co artystka serdecznie przeprasza fanów.

Impreza urodzinowa Dody odbyła się w warszawskim klubie Glam, który należy do jej przyjaciół. Artystka przyznała na swoim Instastories, że była to ostatnia impreza jaką zorganizowała w tym miejscu. Zacna jubilatka, Rabczewska skończyła 36 lat, świętowała ważny dla siebie dzień w towarzystwie męża, najbliższych przyjaciół i fanów. Na koncercie Dody fani bawili się do jej największych przebojów. Artystka postawiła na nieszablonową kreację. Miała na sobie srebrne body i zaskakujące nakrycie głowy, które określiła jako „Wielorożec”. Mimo wszystko Doda nie będzie zbyt miło wspominać tej imprezy.

 

ZOBACZ:Doda nie założyła na Telekamery MAJTEK? Gwiazda odpowiada!

 

Niestety warunki panujące w klubie pozostawiały wiele do życzenia, o czym nie omieszkała wspomnieć artystka. Doda napisała specjalne oświadczenie, zamieściła je na Instastories, w którym przeprosiła fanów.

 

„Przepraszam moich fanów za wczorajsze warunki na moim koncercie. Mimo że jest to klub moich przyjaciół. Albo może, zwłaszcza że jest to klub moich przyjaciół, powinnam w końcu powiedzieć to głośno. Jak to możliwe, że w tych czasach wszyscy palą w pomieszczeniu, w którym nie da się oddychać, a co dopiero śpiewać? Jak to możliwe, że nie jestem w stanie wziąć nawet jednego oddechu, by móc spędzić czas z moimi fanami czy dobrze się bawić na moich urodzinach?” 

 

 

 

Piosenkarka wspomniała również, że skutki sobotniej imprezy odczuwała przez wiele godzin. Dymem papierosowym przesiąkły jej ubrania, śmierdziały włosy i do tej poty ledwo mówi. Artystka podkreśliła, że to jej ostatni występ w tym klubie. Podobną opinię wydali również fani gwiazdy. Niektórzy z nich mocno ucierpieli podczas jej imprezy urodzinowej o czym wspomnieli w komentarzach.

 

 „Dziękujemy za wczoraj! Choć warunki wczoraj były ekstremalne. Wyrwane włosy, obite nogi i brak powietrza, to dla ciebie warto zawsze. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego” 

 

 

 

 

źródła: kobieta.wp.pl, instagram.com foto: youtube.comKomentarze