TO naprawdę stało się po śmierci księcia Filipa! Wielu nie wierzy widząc NAGRANIE.

Dramatyczne nagranie obiegło świat! To naprawdę wydarzyło się po śmierci księcia Filipa.

Śmierć księcia Filipa wstrząsnęła całym światem.Całe Wyspy Brytyjskie pozostają pogrążone w żałobie po odejściu męża królowej Elżbiety II. Książę Filip był małżonkiem królowej Elżbiety II aż 74 lata. Kilka lat temu zdecydował się wycofać z życia publicznego. Odtąd rzadko pojawiał się w mediach.

Książę Filip był najdłużej urzędującym królewskim małżonkiem ponadto żaden inny mężczyzna w rodzinie królewskiej nie dożył tak sędziwego wieku. Gdyby nadal żył, to w czerwcu skończyłby sto lat. Książę kilka tygodni temu znalazł się w szpitalu, tam przeszedł zabieg kardiologiczny. Zmarł na zamku Windsor. Teraz na jaw wyszło skandaliczne nagranie…

skandal rozegrał się przed meczem Celticu Galsgow. Kibice szkockiego klubu nie uszanowali minuty ciszy ku pamięci księcia Filipa. Cały świat sportu skupił się na tych wydarzeniach. Nikt nie kryje oburzenia.

Minuta ciszy miała poprzedzić rozpoczęcie meczu Celtic Glasgow vs Livingston. Kibice gospodarzy nie uszanowali jednak podniosłej chwili. Pomimo rozgrywania meczu przy pustych trybunach, niektórzy fani postanowili odpalić fajerwerki. Zdarzenie wprawiło piłkarzy oraz ekipy obu drużyn w osłupienie.

-Myślę, że to były jakieś fajerwerki wybuchające poza Celtic Park. Nie jestem pewien, co to było, ale słychać kilka głośnych huków – powiedział brytyjski komentator.

Komentarze