To nie kosmita, to kot! Wyjątkowe zwierzę ma tysiące fanów, a oto sekret jego wyglądu [FOTO]

Powiedzieć, że ten kot jest brzydki, to jak nie powiedzieć nic. Z drugiej strony ma profil na Instagramie, na którym ma ponad pięć tysięcy fanów! Dlatego poprzestańmy na tym, że o gustach się nie dyskutuje. Przedstawmy fakty. Kot jest pomarszczony, nie ma sierści i wygląda na wiecznie wkurzonego. Oto jego tajemnica.

 

Kot należy na Sandry Filippi mieszkającej w Szwajcarii. Nosi piękne i dźwięczne imię Xherdan i jest tzw. sfinksem kanadyjskim. To gatunek kota, który nie posiada sierści. Jednak Xherdan jest wyjątkowy nawet jak na tak niecodzienny gatunek. Ma wyjątkowo pomarszczoną skórę, a przez to wybitnie złowieszczy wyraz pyszczka… a dodatkowo sporą nadwagę!

 

 

Gdy pierwszy raz go zobaczyłam, natychmiast skradł moje serce. Jest wyjątkowy

 

– mówi jego właścicielka, Sandra

 

Podkreśla też, że wygląd zewnętrzny kota, to absolutne przeciwieństwo jego charakteru. W rzeczywistości zwierzak ma być przyjazny i bardzo miły. Być może tak jest, ale… raczej nie chcielibyśmy natknąć się na niego w jakimś ciemnym zakamarku!

 

Z dnia na dzień Xherdan zdobywa sobie coraz większą popularność. Właścicielka skrzętnie to wykorzystuje i zalewa Instagram coraz to nowymi stylizacjami kota. A przy tym rozpieszcza pupila, który – jak sama o nim napisała na Instagramie – lubi jeść „wszystko i dużo!”. Zdecydowanie to widać!

 

 

wprost .pl/ instagram.com/ foto: instagram/ @xhedranthenakedcatKomentarze