To nie żart! Aleksander Kwaśniewski NIE PIJE alkoholu, bo…

Aleksander Kwaśniewski to dla internetu synonim dobrych imprez i lejącego się alkoholu. Ale jak się okazało były prezydent wcale nie pije, bo…

 

Dla, szczególnie młodych użytkowników sieci, Aleksander Kwaśniewski to nie tyle były prezydent w latach 1995-2005 lecz twarz wielu memów. Te memy (obrazki z opisem sytuacyjnym) najczęściej przedstawiają polityka w niekomfortowych sytuacjach, bo zawsze występuje a propos alkoholu. Jednak jak informuje jego żona Jolanta Kwaśniewska jej mąż wcale nie pije i nie zagląda do kieliszka!

 

Mąż ma nietolerancję alkoholu, nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi. Robiliśmy takie badania. Nie pijemy żadnego alkoholu, jesteśmy wegetarianami (…) Nie jemy mięsa, wędlin, prowadzimy naprawdę zdrowy tryb życia – mówiła była Pierwsza Dama w rozmowie z Radiem Zet

 

Jednak internet nie śpi. Zaraz przypomniano żonie byłego prezydenta wizytę w 1999 roku w Charkowie, gdy miał on problemy z utrzymaniem równowagi. Jak tłumaczy Jolanta Kwaśniewska: „Byłam załamana tym jak mój mąż wygląda, ale miał wtedy wcześniej taką przypadłość i brał antybiotyki. Panowie lecąc do Charkowa namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku i przy długiej abstynencji efekt był mocniejszy. Problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje”.

 

ZOBACZ: Rysiek z Klanu znów SZOKUJE! Jego wypowiedź przejdzie do historii

 

Dodała na zakończenie rozmowy, że zarówno ona i jak i jej mąż bardzo cierpią z powodu ośmieszania wizerunku Kwaśniewskiego. Porównywanie jej męża do osoby, która ma problem z alkoholem jest dla niej i całej rodziny, jej zdaniem, bardzo krzywdzące.

 

Źródło: „Radio ZET”

 Komentarze