To nowi uczestnicy „Królowych życia”. Wśród nich „życiowy trójkąt”!

Jesienią na antenie TTV będzie można oglądać zupełnie nowe „Królowe życia”. W programie pojawią się nowi uczestnicy. Niektórzy z nich szokują!

To program, który pokochali widzowie. W tej serii zobaczymy nowych uczestników, mających barwne życie, w którym nie ma miejsca na zasady.

– Bohaterki „Królowych życia” żyją według własnego scenariusza i tym od czterech lat przyciągają uwagę widzów. Jesienią w programie zadebiutują też trzy nowe, bardzo kobiece królowe – informuje TTV.

Nadal będziemy mogli śledzić losy Dagmary, Kasi oraz Izy, które prowadzą życie dalekie od przeciętności. Jedni są zachwyceni takim stylem bycia. Innych to oburza. Na królowe czekają też zwykłe problemy, np. kłopoty ze zdrowiem, zawirowania w życiu zawodowym czy dojrzewające dzieci.

W najnowszym sezonie poznamy trzy nowe królowe.

Sylwia to na co dzień mieszkanka Krakowa, która uwielbia jeździć szybkimi samochodami. W wolnym czasie odwiedza strzelnicę, a razem z narzeczonym prowadzi firmę, która… rozbraja bomby.

Fot. TTV

Pojawi się też niezwykły duet królowych z Chorzowa. Będą to Patrycja i Justyna, które mają tego samego partnera! Jak funkcjonuje ten „trójkąt”?

Natomiast Ania swoje życie dzieli pomiędzy pracę a podróże z ukochanym. Z kolei Damian i Leon to duet w życiu i w pracy. Razem prowadzą klinikę medycyny estetycznej.

Nowy sezon będzie emitowany od 3 września w czwartki i piątki o 22:15.

Serial można oglądać od 11 listopada 2016 roku. Jest to telenowela dokumentalna, która przedstawia prawdziwe życie osób, które osiągnęły zawodowy sukces, a przy tym są kontrowersyjne.

Zobacz także: TO zdjęcie zachwyciło fanów Iwony Pavlović. Padły ważne słowa

Fot. TTVKomentarze