To ONA wygrała „Taniec z Gwiazdami”. Zaskakujący wybór widzów!

Tego nikt się nie spodziewał. To nie Julia Wieniawa wygrała „Taniec z Gwiazdami”. W 11. edycji najlepsza była…

Zakończyła się XI edycja show Polsatu. To była wyjątkowa odsłona programu, bo zaczęła się wiosną, a zakończyła jesienią. Wiosną program zwieszono ze względu na epidemię koronawirusa.

Przez osiem tygodni tej jesieni śledziliśmy zmagania gwiazd na słynnym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Nie brakowało emocji, bo koronawirus wykluczył z gry część uczestników.

Bardzo emocjonujący był finał show.

Kryształowa Kula trafiła w ręce pary, która zdaniem widzów Polsatu, była w tym sezonie najlepsza. A są to: Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Szczęście i radość wielka dla pary nr 7 @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal #tanieczgwiazdami #tzgfinal

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

– Para zachwyciła poruszającymi choreografiami, a przede wszystkim swoją naturalnością i pozytywną energią. Było to dla nich ogromne zaskoczenie – podała Telewizja Polsat.

Wielkimi przegranymi są faworyci tej edycji Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Mimo że od pierwszego odcinka wydawało się, że wygrana jest o krok, to widzowie zdecydowali inaczej.

Fot. materiały prasowe Polsatu

Jak to możliwe, że tak znana aktorka przegrała z mało znaną modelką?

Edyta zachwyciła widzów nie tylko pięknym tańcem, ale też niespotykaną w showbiznesie skromnością. Modelka nie ukrywała, że to był dla niej bardzo trudny czas, bo w międzyczasie rozwiodła się z mężem.

Zobacz także: Dagmara z „Królowych życia” nęci nogą! Przy okazji zdradziła fanom…

Fot. materiały prasowe PolsatuKomentarze