TO ostatnie ZDJĘCIE zrobione przez ALEKSANDRĘ! Wiadomo już, kim jest mężczyzna z fotografii!

Zaginiona Aleksandra i jej córka Oliwia wciąż są poszukiwane. Znajomy 52-latek usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa, ale nie chce wskazać miejsca ukrycia ciał. Teraz opublikowano ostatnie zdjęcie wykonane przez 45-latkę na działkach.

Aktualizacja: Ustalono, że mężczyzna ze zdjęcia nie ma jakiejkolwiek związku ze sprawą zaginięcia Aleksandry i Oliwii.

 

Kim jest TEN mężczyzna?

Profil  „Śladem Zaginionych” opublikował ostatnie zdjęcie, które wykonała 45-letnia Aleksandra, która wraz z córką Oliwią jest poszukiwana od 10 lutego. Fotografia została wykonana na działkach przez zaginioną 45-latką. Na profilu ” Śladem Zaginionych” czytamy:

Pani Aleksandra Wieczorek w dniu zaginięcia tj 10.02.2022 r o godz. 11:39, gdy byłą na działce przy ulicy Żyznej, wykonała telefonem zdjęcie, które publikujemy. Widoczny jest na nim mężczyzna z założonymi do tyłu rękami. Za nim stoi taczka, choć na zdjęciu tego nie widać. W jakim celu wykonała tę fotografię NIE WIEMY. Prosimy o pomoc w zidentyfikowaniu tej osoby. Jest to bardzo ważne, gdyż do chwili obecnej nie udało się ustalić, kim ona jest. Być może jest to ważny świadek.

Facebook/ Śladem Zaginionych

Apel policji

Policja apeluje do osób, które kilka lub nawet kilkanaście dni wcześniej spotkały się z zaginioną Aleksandrą i Oliwią lub aresztowanym aktualnie Krzysztofem R, żeby zwróciły uwagę na jakieś charakterystyczne szczegóły, które mogą mieć znaczenie dla sprawy. Takie osoby proszone są o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem 997 lub 112, albo w najbliższym komisariacie policji. Policja wszystkim osobom zapewnia anonimowość. Poszukiwania 45letniej Aleksandry i jej 15-letniej córki Oliwii trwają od 10 lutego. Od tamtej pory kobiety nie nawiązały kontaktu z rodziną i zaginęły w niejasnych okolicznościach. 52-letni Krzysztof R. nie przyznał się do zabójstwa. Ciał nadal nie znaleziono.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Śladem Zaginionych

Zdjęcie: Śląska PolicjaKomentarze