TO przedszkolanka robiła dzieciom! Nagranie z ukrytej kamery PRZERAŻA!

TO przedszkolanka robiła dzieciom! Nagranie z ukrytej kamery PRZERAŻA!

Do szokującego zdarzenia doszło w jednym z przedszkoli w Łodzi. Na nagraniu z ukrytej kamery udostępnionym przez rodzica widać, jak kobieta szarpie jego dzieckiem. Wyraźnie zdenerwowana przedszkolanka najpierw szamotała 3-letnim chłopcem, a później rzuciła nim jak szmacianą lalką! Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta straciła pracę.

Tata chłopca, który nagrał całą sytuację z ukrytej kamery był przerażony tym co robiła kobieta. Przedszkolanka, która powinna mieć cierpliwość do dzieci i opiekować się nimi zachowała się skandalicznie. Na nagraniu, które ojciec 3-latka opublikował na Facebooku widać jak szarpie i zmusza dziecko to tego, by usiadło w ławce. Po chwili chłopczyk wstaje i idzie w kierunku drzwi. Wtedy wyraźnie poirytowana kobieta rzuca dzieckiem. Po głosie ojca słychać, że ma dość i nagranie się urywa.

 

ZOBACZ:TREGEDIA w przedszkolu! 3-letnia dziewczynka zmarła z powodu niedopatrzenia opiekunek. Jej AGONIA trwała wiele godzin!

 

 

30-sekundowe nagranie, które pojawiło się w sieci wyraźnie poirytowało internautów. Ojciec chłopca, który jest autorem filmu przyznał, że był zszokowany tym, co pani z przedszkola robiła z jego dzieckiem. Mężczyzna nie krył również zażenowania zachowaniem drugiej z kobiet widocznych na nagraniu, która w ogóle nie reagowała na to co się dzieje. Tata chłopca, w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że poszedł do przedszkola aby sprawdzić co się dzieje, ponieważ zaniepokoiło go zachowanie synka, który bał się tam przychodzić. Jego przypuszczenia potwierdziły się.

 

 

 

 

„Wiedziałem, że coś jest nie tak. W pewnym momencie zobaczyłem, jak próbuje nim rzucić. Nie wytrzymałem i pobiegłem ratować syna. Dlatego nagranie jest urwane.”

 

 

 

Skandaliczne nagranie z udziałem przedszkolanki okazało się gwoździem do jej trumny. Po interwencji ojca kobieta straciła pracę. Wiadomo, że w łódzkim przedszkolu pracowała od kilkunastu lat i zdaniem dyrektor placówki nigdy nie było na nią żadnych skarg. Rodzice innych dzieci uczęszczających do wspomnianej placówki byli przerażeni tym co zobaczyli na filmie i mają nadzieję, że kobieta już nigdy nie będzie pracować z dziećmi.

 

Tak traktują dzieci w przedszkolu numer 22 na ulicy rybnej twierdzą że to jest stanowcze postawa i nikt nie chce zrobić z tym porządku. Prosze o udostępnianie

Gepostet von Damian Zynger am Donnerstag, 28. November 2019

 

ZOBACZ TAKŻE:Jesteś Mamą malucha? Przeczytaj jakich osiem błędów najczęściej popełniają rodzice małych dzieci!

 

 

 

źródła: wtv.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze