To pytanie PADŁO W MILIONERACH! Uczestniczka była w szoku…

Milionerzy to polski teleturniej emitowany na antenie stacji TVN od 3 września 1999 do 26 stycznia 2003, od 19 stycznia 2008 do 19 grudnia 2010 oraz ponownie od 9 lutego 2017 roku. Program prowadzony jest dziennikarza Huberta Urbańskiego.

Polski format oparty jest na brytyjskim programie  Who Wants to Be a Millionaire?, emitowanym na antenie ITV. Główną nagrodą do wygrania jest milion złotych. Na przestrzeni lat udało się ją zdobyć trzykrotnie: panu Krzysztofowi Wójcikowi, pani Marii Romanek, a także pani Katarzynie Kant-Wysockiej.

Tym razem osobą, która zasiadła naprzeciw Huberta Urbańskiego była pani Małgosia.  Małgorzata Kapuśniak z Wrocławia to była stewardessa, germanistka, a obecnie specjalistka ds. rekrutacji. Zaznaczyła, że jeśli uda jej się wygrać milion złotych, pieniądze te przeznaczy na wyposażenie mieszkania i podróż na Kubę.

W ostatnim odcinku programu uczestniczka musiała zmierzyć się z dość trudnym pytaniem. Została zapytana przez Huberta Urbańskiego o następującą kwestię: „na co jeździ samochód księcia Karola”?.

W tym odcinku „Milionerów” Małgorzata Kapuśniak z Wrocławia dotarła do pytania za 40 tysięcy złotych. Niniejsze pytanie dotyczyło pojazdu księcia Karola (pojazd powoził do ślubu księcia Williama oraz księżną Kate). Uczestniczka miała twardy orzech do zgryzienia, bowiem pytano ją o szczegół motoryzacyjny.

Zobacz też: NIE ŻYJE polska MILIONERKA! Została zamordowana z ZIMNĄ KRWIĄ!

Kabriolet księcia Karola, którym nowożeńcy książę William i księżna Kate jechali w dniu ślubu, jest napędzany paliwem wytwarzanym:

A: z przetworzonego oleju

B: metodą destylacji wina

C: z węgla kamiennego

D: z wodoru

Uczestniczka zaznaczyła odpowiedź A i zakończyła swoją przygodę z programem. Okazuje się, że poprawną odpowiedzią jest odpowiedź B: metodą destylacji wina. Samochód księcia Karola to Aston Martin z 1969 roku. Otrzymał go w dniu swoich 21. urodzin. Auto jest napędzane paliwem wytwarzanym metodą destylacji wina. Do przejechania jednej mili potrzeba około 4 i pół butelki wina.

Źródło: Milionerzy

Zdjęcie: YoutubeKomentarze