To pytanie z Milionerów rozkłada na łopatki! Naprawdę padło

To pytanie z Milionerów rozkłada na łopatki! Milionerzy to polski teleturniej emitowany na antenie stacji TVN od 3 września 1999 do 26 stycznia 2003, od 19 stycznia 2008 do 19 grudnia 2010 oraz ponownie od 9 lutego 2017 roku.

 

Program „Milionerzy” oparty jest na angielskim formacie Who Wants to Be a Millionaire?, emitowanym na antenie ITV. Prowadzony jest dziennikarza Huberta Urbańskiego. Uczestnik, któremu uda się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania zdobywa milion złotych. Do tej pory udało się to pani Marii Romanek, pani Katarzynie Kant-Wysockiej oraz panu Krzysztofowi Wójcikowi. 

 

 

By wygrać milion złotych, uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. Dla ułatwienia zadania, może skorzystać z trzech kół ratunkowych – pół na pół, telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności.

Tym razem naprzeciwko prowadzącego program Huberta Urbańskiego usiadła pani Agata Starosz z Warszawy. Uczestniczka nie kryła zaskoczenia, gdy usłyszała pytanie za pięć tysięcy złotych. Paciorków nie – tak brzmiało pytanie, które pojawiło się we wczorajszych „Milionerach”.

 

 

Zobacz również: PRZERWA od SEKSU? Przeczytaj, jakie SĄ konsekwencje BRAKU ZBLIŻEŃ?!

 

Pytanie, które usłyszała Agata Starosz z Warszawy brzmiało następująco: Paciorków nie…

 

 

Uczestniczka miała do wyboru niżej wymienione odpowiedzi:

  • A. klepie się
  • B. nanizuje się na nitkę
  • C. robi się z koralowiny
  • D. mają indyki

 

Początkowo pani Agata chciała zaryzykować i postawić na odpowiedź C, nie korzystając z żadnego z kół ratunkowych. Poźniej pojawiły się w jej głowie wątpliwości. Po niedługim czasie zdecydowała się skorzystać z koła ratunkowego „pół na pół”. Odpowiedź C została wykluczona przez system. Uczestniczka po kolejnej chwili zastanowienia zdecydowała się zaznaczyć wariant D. Był to poprawny wybór. 

 

 

Poprawna odpowiedź to: D. mają indyki. 

 

Zobacz też: Córka Huberta Urbańskiego wyrosła na piękną kobietę! Świętowała swoje 25 urodziny!

Zdjęcie: Youtube

 Komentarze