To pytanie z „Milionerów” sprawi, że opadnie wam szczęka! Jeśli znacie odpowiedź (…)!

„Milionerzy” to program rozrywkowy, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Emitowany na antenie stacji TVN program, którego prowadzącym jest Hubert Urbański wracał do ramówki już trzykrotnie. Pytania zadawane w Milionerach” nie należą do najłatwiejszych i  niejednokrotnie sprawiają trudność zawodnikom. Nawet najlepszym graczom często z wrażenia opada szczęka!

„Milionerzy” są programem, który wzoruje się na brytyjskim formacie „Who Wants to Be a Millionaire”. Polska edycja po raz pierwszy pojawiła się na antenie stacji TVN we wrześniu 1999 i była emitowana do 26 stycznia 2003. Program wznowiono ponownie w styczniu 2008 i emitowano go przez dwa lata do 19 grudnia 2010. Trzeci raz „Milionerzy” wystartowali 9 lutego 2017 i można ich oglądać do dziś. Format wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród odbiorców, którzy śledzą go ze względu na zaskakujące i bardzo trudne pytania, które niejednemu sprawią ogromną trudność. Podobnie było w ostatnim odcinku, gdzie pytanie o to czym jest „Melchior” sprawiło, że zawodniczce z wrażenia opadła szczęka

 

ZOBACZ:To pytanie z Milionerów rozkłada na łopatki! Naprawdę padło

 

Pytanie było warte 20 000 zł i dokładnie brzmiało tak:

Melchior to:

A: celtyckie imię

B: stop metali

C: związek chloru z mendelewem

D: pseudonim pisarza Wańkowicza

 

 

 

Uczestniczka była zszokowana pytaniem i wykorzystała na nie aż dwa koła ratunkowe. Najpierw poprosiła Huberta Urbańskiego o eliminację dwóch nieprawidłowych odpowiedzi, czyli „pół na pół” . Pozostały jej dwa warianty, odpowiedź B: stop metali i D: pseudonim Wańkowicza. Niestety nie rozwiało to wątpliwości kobiety, ponieważ nadal długo myślała nad odpowiedzią. W efekcie postanowiła wykorzystać drugie koło ratunkowe, jakim jest telefon do przyjaciela. Siostra uczestniczki zasugerowała jej odpowiedź B i tę odpowiedź postanowiła zaznaczyć. Na szczęście okazało się to słuszną decyzją i na konto zawodniczki wpadło 20 000 złotych! A wy, którą odpowiedź byście wybrali?

 

ZOBACZ TAKŻE:SZOKUJĄCE zdjęcie Huberta Urbańskiego! Jest na nim całkowicie…

 

źródła: dziendobry.tvn.pl,

 

 

 

 

 

 Komentarze