TO stało się z partnerką Macieja Zakościelnego! Paulina Wyka…

Na jaw wyszedł sekret partnerki Macieja Zakościelnego! Wielu jest w szoku.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka są szczęśliwymi rodzicami dwóch chłopców. Para jest razem od 2014 roku. Ich synowie przyszli na świat odpowiednio w 2016 oraz 2018 roku. Partnerka Macieja Zakościelnego bardzo ceni uroki macierzyństwa. Para konsekwentnie nie chce pokazywać jednak twarzy swoich dzieci. Jednakże Paulina Wyka chętnie opisuje swoje doświadczenia jako mama na profilu Instagramowym.

Teraz na swoim Instagramie partnerka Macieja Zakościelnego wyznała szokującą prawdę. Wielu jej obserwatorów nie mogło uwierzyć w to, co zobaczyło. Modelka zdradziła sekret, który wprawił jej fanów w osłupienie. Jak się okazało Paulina Wyka tak naprawdę…

przytyła w obydwu ciążach po 30 kg. Niedawno partnerka Macieja Zakościelnego pokazała swoim followersom jak wyglądała w trakcie ciąży. Na codzień zgrabna modelka przytyła w każdej z nich aż 30 kilogramów. Paulina Wyka wyznała także , jak wyglądał jej powrót do formy. Dodała, że nie było to wcale łatwe zadanie.

– I jedyne 30 kg na plusie. Ciało kobiety jest niesamowite, ale dlaczego ja w każdej mojej ciąży dostawałam 30 kg więcej – napisała modelka.

Jak dodała powrót do formy sprzed ciąży zajął jej wiele czasu, ale partnerka Macieja Zakościelnego nie chciała robić tego na siłę i wywierać na samej sobie presji.

– Nie ma co się oszukiwać, powrót do formy zajął mi bardzo długo. Słyszałam, że po drugim dziecku jest ciężej. U mnie prawie trzy lata. Najważniejsze to, żeby zdrowo jeść i nie wywierać na sobie presji. Wszystko w swoim czasie – dodała Paulina Wyka.Komentarze