TO stanie się jutro z Zenonem MARTYNIUKIEM!

Zenon Martyniuk to niekwestionowany król disco-polo.

Choć zaledwie kilka lat temu ten rodzaj muzyki uznawany, był za gorszy, to teraz sytuacja wygląda inaczej. Wcześniej słuchanie disco-polo dla wielu osób było „wstydliwą” sprawą, bo było to rzekomo prostackie czy wsiowe. Teraz wszyscy bawią się przy przebojach Martyniuka i wielu innych.

 

TO zaskoczenie

Choć postrzeganie disco-polo się zmieniło, jednak ten gatunek raczej nie zagości w radiowej Trójce, TOK FM czy Chili Zet. Dlatego zaskoczeniem jest to, co stanie się jutro, czyli w niedzielę 17 listopada.

Zobacz też: Najnowsza PIOSENKA Zenona MARTYNIUKA! Zobacz VIDEO!

 

Od Manna do Orzecha

Wojciech Mann – aktor, satyryk i dziennikarz związany z III Programem Polskiego Radia w latach 1993–2012 prowadził też „Szansę na Sukces”. W tamtych czasach program trzymał wysoki poziom, a wielu jego uczestników zrobiło prawdziwą karierę muzyczną.

Obecnie prowadzącym „Szansy” jest Artur Orzech i wydawać by się mogło, że w programie kontynuowana będzie bardziej tradycyjna linia. Tymczasem…

 

TO stanie się jutro

W najbliższą niedzielę 17 listopada o 15.15 w „Szansie na Sukces” (TVP2) uczestnicy będą wykonywać piosenki disco-polo! Zatem właśnie jutro z Zenonem Martyniukiem i zespołem Akcent nastąpi historyczna chwila, gdy w „Szansie” pojawi się tego typu muzyka.

Czyżby program zyskiwał nowe otwarcie i po Zenonie, na jurorskiej kanapie w „Szansie na Sukces” zasiądą kolejne gwiazdy disco-polo?

 

fot. you tube

 

 Komentarze