To szokuje! Nie uwierzysz, co zrobił policjantom!

Szok! Rzucił się na policjantów! Dlaczego to zrobił? Co pchnęło go do tego kroku!

Dyżurny policji dostał informację, że w placówce pomocowej na terenie gminy jeden z podopiecznych awanturował się i zaczepiał innych mieszkańców. Był dla nich wielkim zagrożeniem.

– Na miejsce pojechali dzielnicowi z szubińskiego komisariatu, którzy potwierdzili zgłoszenie i dowiedzieli się od osoby prowadzącej placówkę, że w związku ze złamaniem regulaminu 41-letni sprawca interwencji musi ją opuścić – podała Policja.

Fot. Pixabay

Kiedy mężczyzna się o tym dowiedział, wpadł w szał. Całą agresję skierował na policjantów! Szarpał ich, uderzał ich i kopał, a jednemu z dzielnicowych chciał odebrać broń. Zaatakował go też niebezpiecznym metalowym przedmiotem.

Na szczęście udało się obezwładnić mężczyznę i przewieźć do policyjnego aresztu, gdzie gdzie spędził noc.

Sąd aresztował 41-latka na dwa miesiące. Mężczyzna usłyszał już zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy, naruszenia ich nietykalności cielesnej, a także znieważenia. Grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Do starszego małżeństwa z Częstochowy zadzwonił mężczyzna. 83-letnia kobieta usłyszała w słuchawce, że rozmawia z funkcjonariuszem Centralnego Biura Śledczego Policji. Mężczyzna poinformował ją, że została wytypowana do tajnej akcji policyjnej. Dodał, że pieniądze, jakie kobieta posiada na kontach bankowych, są zagrożone. Polecił, żeby kobieta zrobiła przelew na podane przez niego konto. W innym przypadku straci wszystkie oszczędności!

Zobacz także: Kupiłeś ten pasztet? Jest bardzo niebezpieczny!

Fot. PixabayKomentarze