TO wydarzyło się w szpitalu! Paweł Królikowski niespodziewanie…

Nowe informacje na temat Pawła Królikowskiego elektryzują fanów, którzy każdego dnia wyczekują ich z zapartym tchem. Nikogo to nie dziwi, ponieważ gwiazdor ekranu znany z roli „Kusego” w serialu „Ranczo” zalicza się do grona ulubionych aktorów w Polsce. Paweł Królikowski od grudnia walczy z poważną chorobą, a fani wierzą, że uda mu się ją pokonać.

Aktor już od jakiegoś czasu miał dość poważne problemy ze zdrowiem. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Po poważnym zabiegu Paweł Królikowski wrócił do pracy i wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Aktor nie narzekał na stan zdrowie i wyglądał bardzo dobrze. Niestety pod koniec ubiegłego roku choroba znów dała o sobie znać. Królikowski przeszedł kolejną operację, po której zrobił się krwiak. Konieczny był kolejny zabieg, po którym organizm aktora został bardzo osłabiony i podatny na infekcję. W szpitalu …

 

 

Gwiazdor „Rancza” cały czas może liczyć na swoją żonę, która czuwa przy jego łóżku i dba, by niczego mu nie brakowało. Małgorzata Ostrowska-Królikowska spełnia wszystkie życzenia swojego męża, opowiada mu co dzieje się w domu. Aktorka poświęca mu tak wiele czasu, że by częściej móc się nim widywać poprosiła ekipę „Klanu” o takie ułożenie grafiku, by jak najwięcej być przy mężu. Stan aktorka nadal jest bardzo poważny. Rodzina Pawła Królikowskiego chce, aby aktor przeszedł rehabilitację w Niemczech. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć mu, jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 

ZOBACZ TAKŻE:Infekcja Królikowskiego okazała się straszliwa w skutkach. Połowa jego twarzy zmieniła się w…

 

źródła: alaluna.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze