To z miłości do sąsiadów! Naga Żebrowska pokazała się w oknie!

Aleksandra Żebrowska to żona aktora – Michała Żebrowskiego. Ola jest mamą trójki dzieci i chętnie relacjonuje swoje życie prywatne na instagramie.

Żebrowska wypracowała sobie swój własny styl, który szokować może naturalizmem. Celebrytka chętnie pokaże swój cellulit, karmienie piersią, napisze o nietrzymaniu moczu czy bałaganie w domu.

 

miłośniczka naturalizmu – https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

Tak więc jej posty to wybuchowa mieszanka – wiele z nich może zaskakiwać osoby przyzwyczajone do słodkich i przefiltrowanych zdjęć. Od czasu do czasu Ola jednak publikuje „normalne” zdjęcia czyli takie bez skarpet na stole i potarganych włosów.

 

Taką właśnie fotografią jest zdjęcie nagiej Aleksandry Żebrowskiej. Z tyłu zasłonięta jest prześcieradłem, jednak przód śmiało wystawia do okna. Jak napisała:

 

Kochaj sąsiadów #loveyourneighbors

 

Jednak cały żart polega na tym, że Żebrowscy mieszkają w górach i w zasięgu wzroku nie widać żadnego innego domostwa!

Internauci w lot załapali o co chodzi w poście Aleksandry i komentowali:

 

Jak widać za sąsiadów ma barany 😀

 

Chyba muszę częściej przyjeżdżać do domku niżej 😀🙉

 

U mnie podobnie. 300 krów, pies, jakieś lisy, dziki i mnóstwo ptaków. Chociaż nigdy nie wiadomo, gdzie czai się jakiś lesniczy z lornetka, bez kablowki… 😋

 

naga pokazała się sąsiadom – https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

My jednak patrząc na tego typu żarciki i zabawy gwiazd oraz celebrytów, zastanawiamy się, co na ten temat sądzą ich dzieci?

Jeśli chodzi o Żebrowskich, to mały Feliks dopiero w sierpniu 2021 r. skończy roczek, jednak Franciszek (ur. 2010) i Henryk (ur. 2013) są już na tyle duzi, że zachowanie mamy może ich krępować…

 

Zobacz też: W Petersburgu para spadła z balkonu. Drastyczne VIDEO!Komentarze