To zdjęcie wzruszyło Internautów! Nie uwierzysz, co zrobił noworodek chwilę po swoich narodzinach…

To zdjęcie wzruszyło Internautów! Nie uwierzysz, co zrobił ten noworodek chwilę po swoich narodzinach…

Antonella Vilela urodziła się 11 sierpnia w Rio de Janeiro. Gdy jeszcze była w brzuchu mamy, jej tata Flavio bezustannie do niej mówił. Mężczyzna przyznaje, że uwielbiał prowadzić monologi ze swoją nienarodzoną córeczką. Podczas takich sytuacji mówił o bezwarunkowej miłości do dziecka, obiecał córce, że będzie najlepszym tatą na świecie. Dziewczynka chwilę po swoich narodzinach zrobiła coś niecodziennego! Szeroko uśmiechnęła się na widok swoich rodziców, gdy tylko usłyszała znajomy głos ojca…

Flavio, świeżo upieczony tata opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych poruszający post. Dołączył do niego wyjątkowe zdjęcie, na którym widzimy uśmiech malutkiej Antonelli oraz jej rodziców. 

Zobacz również: Naucz dziecko tej sztuczki! W CHWILI ZAGROŻENIA MOŻE URATOWAĆ MU ŻYCIE

„Nie wiem, jak wytłumaczyć to, co wtedy czułem. Każdego dnia rozmawiałem z córką, gdy była jeszcze w łonie matki. Zawsze mówiłem jej, że ją kocham, że będę najlepszym ojcem na świecie! Kiedy się urodził to tak mi odpłaciła. Uśmiechem, dzięki któremu jestem bardziej niż szczęśliwy.” – przyznaje tata dziewczynki. 

Fotografia została zrobiona kilka chwil po narodzinach Antonelli. Poniżej możecie ją zobaczyć:

Niesamowita reakcja dziewczynki poruszyła serca Internautów na całym świecie. Serdecznie pogratulowali oni świeżo upieczonym rodzicom. Życzyli im również wszystkiego najlepszego. 

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

 Komentarze