TO zostało Krupie po ciąży! Wszyscy patrzyli na ten szczegół!

Joanna Krupa już przeszło miesiąc temu została mamą po raz pierwszy. To jednak nie ogranicza jej życia towarzyskiego oraz spotkań z przyjaciółmi.

Na drugim wyjściu towarzyskim modelki, uwagę przykuwa jej strój. Joanna Krupa zaledwie dwa tygodnie po porodzie córki Ashly- Leigh zrobiła sobie wypad z przyjaciółmi. Jednocześnie powoli wraca do aktywności zawodowej.

 

Pod zdjęciem na InstaStory napisała, że „to dobry powód na wspólne wyjście mam”. Z tej okazji ubrała się w czarną sukienkę odsłaniającą ramiona. Tym razem także postawiła na czerń!

Podczas ostatniego wypadu miała na sobie obcisły czarny kombinezon, na który zarzuciła długi, czerwony płaszcz. Krupa nie ukrywała swojej pociążowej figury, a przy tym wyglądała na bardzo szczęśliwą. Pozwala swojemu ciału wrócić do siebie.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Joanna Krupa WYZNAŁA jak naprawdę mąż traktuje ich DZIECKO!

 

 

Joanna chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami swojej rodziny, umieszczając fotografie na Instagramie. To tam można śledzić na bieżąco jak rośnie mała Ashly oraz jak celebrytka powraca do formy. W ostatnim wywiadzie w „Dzień dobry TVN” Joasia zdradziła jak dba o siebie.

 

„Jeszcze mam tak z 7 kilogramów do straty. Już próbuję się motywować, by na fitness się zapisać. Ale też próbowałam jeść dobrze, zdrowo, nie miałam dużego takiego apetytu, że musiałam jeść nie wiadomo co w ciąży i myślę, że to też jest ważne, że jak się nie roztyjesz, to wtedy łatwiej wrócićdo formy. Przytyłam 11-12 kilogramów. Chcę utrzymać ten tryb, bo mięsa przez cąłą ciążę nie jadłam. Ja nie gotuję sama, mąż gotuje i on pilnował, żebym jadła”.-  powiedziała Joanna Krupa.

 

 

 

Źródło:wpkobieta

Źródło zdjęcia:EastNews

 Komentarze