TO zrobił syn Królikowskiego po śmierci ojca! Wielu jest w szoku!

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Znamy aktor pozostawił żonę oraz pięcioro dzieci. Dziś wybuchła spora afera wokół jednego z jego synów – Antka.

Paweł Królikowski był jedną z ciekawych postaci polskiego kina. Szersza publiczność znała go m.in. z serialu Ranczo oraz Pitbull. W ślady swojego ojca poszedł syn Pawła – Antek. Ostatnio zagrał w filmie „Pętla”. Film nie zebrał jednak samych pozytywnych recenzji.

– Zwracam się z uprzejmym apelem do narodu Polskiego. Zbojkotujcie w końcu filmy tego gościa. Ta „twórczość” przemyca do głów oglądających tak potężną dawkę głupoty, że pora w końcu powiedzieć basta. Weźcie do ręki jakąś książkę, pójdźcie z chłopakiem/dziewczyną na lody, nie wiem, kupcie sobie nawet pół litra żołądkowej – każda inwestycja będzie lepsza, niż nabicie mu kabzy za kolejny szajs. Vegeta tylko w warzywniaku, bojkot wersji kinowej! – można przeczytać w jednym z komentarzy.

Małgorzata Rozenek  wystąpiła w najnowszym filmie Patryka Vegi „MIŁOŚĆ, SEX & PANDEMIA”.  Gwiazda pokazała dziś zwiastun filmu. Nagle rozpętała się ogromna afera. Jedna z osób skrytykowała Antka Królikowskiego za występ u Patryka Vegi. Jak wskazała, ojciec aktora – Paweł na pewno nie zdecydowałby się na współpracę przy takiej produkcji.

– Boże tylko nie u Vegi. Kilka dni temu oglądałam film Pętla, w roli głównej Królikowski. Wiem ze to tylko rola, ale z szacunku do samego siebie i zmarłego ojca, który był naprawdę szanowanym aktorem mógł sobie darować tak gównianą role. No ale jaki reżyser, tacy aktorzy👎🏻 – czytamy w komentarzu, który zyskał wiele przychylnych, ale także negatywnych opini. A Wy, co sądzicie?Komentarze