Tom Hanks przekazał drastyczne szczegóły. Jego żona musiała pełzać do…

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson byli chorzy na koronawirusa.

Teraz Tom zdradził drastyczne szczegóły przebiegu choroby.

Tom Hanks (63 l.) to aktor najbardziej znany z ról w filach Filadelfia i Forest Gump, za które dostał Oskara. Hanks w 1988 r. wziął ślub z aktorką Ritą Wilson (Bezsenność w Seattle, Uciekająca Panna Młoda).

Para w zeszłym miesiącu, podczas pobytu w Australii walczyła z Covid-19.

 

Musiała się czołgać

Jak mówi Tom, jego żona bardzo ciężko znosiła chorobę:

 

„Rita miała trudniejszy przebieg niż ja. Miała znacznie wyższą gorączkę. Straciła zmysł smaku i węchu. Przez prawie trzy tygodnie nie czerpała absolutnie żadnej radości z jedzenia.”

 

Co gorsze, Ritę męczyły straszne wymioty:

 

„Miała tak silne nudności, że ​​musiała czołgać się po podłodze od łóżka do łazienki”

 

>>>Zapłacił 1000$ za jednego pączka! Tym gestem chciał…

 

Jak najgłupszy człowiek

U Toma Hanksa choroba miała łagodniejszy przebieg i w którymś momencie aktor zdecydował się wykonać kilka ćwiczeń. Jednak musiał przerwać i powiedział komuś z personelu medycznego:

 

„Właśnie miałem najdziwniejszą rzecz. Próbowałem po prostu wykonać podstawowe ćwiczenia na podłodze i nie mogłem nawet przejść do połowy”

 

Kobieta spojrzała Hanksa przez okulary, jakby rozmawiała z najgłupszym człowiekiem i powiedziała – jakby to wszystko wyjaśniało:

 

„Masz Covid-19”

 

Leki czy naturalna odporność?

Już po wyleczeniu Rita poddała w wątpliwość sposób leczenia. Aktorka najpierw miała straszne dreszcze – takie jakich nie miała jeszcze nigdy w życiu. Kobieta sądzi, że może dzięki temu organizm zwalczył wirusa.

W tym czasie jednak podano jej medykamenty:

„Kiedy byłam w szpitalu, poczułam się gorzej i zaaplikowali mi lek o nazwie chlorochina, po którym miałem ekstremalne skutki uboczne: skrajne nudności, zawroty głowy i osłabienie mięśni”

 

>>>”Tylko okno, łóżko, aparatura i nic więcej.” Wyleczona z koronawirusa opowiada o przebiegu choroby i warunkach leczenia.

 

na podst. metro.co.uk

fot. https://www.instagram.com/ritawilson/

 Komentarze