Tom Hanks specjalnie dla Polki śpiewa „Sto lat” PO POLSKU! (VIDEO)

Aktor Tom Hanks, nagrał życzenia urodzinowe dla Polki, która zainicjowała dla niego zbiórkę pieniędzy na zakup „malucha”. W nagraniu pomógł mu operator filmowy Janusz Kamiński.

 

Z racji tego, że Hanks nie zna polskiego, Kamiński na bieżąco tłumaczył jego życzenia. Pod koniec jednak aktor zdecydował się na odśpiewanie „Sto lat” po polsku z pomocą operatora.

 

„Chciałbym ci życzyć najszczęśliwszych urodzin (…) cała Ameryka czeka, by w końcu zobaczyć fiata 126p.”

 

Adresatka nagrania, Monika Jaskólska, pochodzi z Bielska-Białej. Wyremontowane auto, kupione przez mieszkańców Bielska-Białej specjalnie dla aktora, zostanie pokazane 9 lipca – w jego 61. urodziny.

 

Monika zasłynęła kilka lat temu, gdy wpadła na pomysł akcji „Nie wypada nie pomagać”, w ramach której zbierała pieniądze na zakup łóżek dla rodziców zajmujących się swoimi dziećmi w szpitalu. Teraz też planuje przeznaczyć na rzecz szpitala fundusze, które zostaną ze zbiórki na malucha dla Hanksa.

 

Publikując nagranie, które otrzymała napisała:

„popłakałam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nadal w to nie wierze !!!!!!!!!!!!!!!! czy to się dzieje naprawdę ??? Dziękuję Tom Hanks i Pan Kamiński (…) to jest niewiarygodne!!!!! Ja chyba śnie i nie chce się obudzić”

 

Zobacz nagranie:

https://www.facebook.com/monia.jaskolska/videos/1416628408374668/

 

Źródło: polsatnews, facebook
kd

Komentarze