Tomasz Lis dodał ZDJĘCIE ze szpitala! Poruszający wpis… [FOTO]

Jak niedawno informowaliśmy Tomasz Lis musiał być hospitalizowany. Znany dziennikarz i redaktor naczelny tygodnika „Newsweek” powoli wraca do zdrowia.

 

Na początku grudnia podaliśmy informacją dotyczącą stanu zdrowia dziennikarza. Pisaliśmy wówczas, że Tomasz Lis trafił do olsztyńskiego szpitala w złym stanie. Później jego żona, Hanna Lis również dziennikarka uspokajała wszystkich, że jego stan zdrowia jest coraz bardziej zadowalający i że wszystko jest pod kontrolą. Napisała wówczas na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Lisy nigdy się nie poddają”.

 

A właśnie wczoraj na profil Tomasza Lisa na Twitterze zostało opublikowane zdjęcie, na którym widać znanego dziennikarza na łóżku szpitalnym. Redaktor naczelny tygodnika „Newsweek” napisał: „Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie pod wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać”.

 

 

ZOBACZ: Paweł Królikowski walczy o życie! Właśnie trafił do szpitala

Jego fani niemal lawino przysyłają mu świąteczne życie, głównie życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Piszą: „Panie Tomku, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Jest Pan silny wolą i zdeterminowany. To dobrze rokuje. Spokojnych Świąt i samych dobrych dni”. My również przyłączamy się do życzeń i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 

Źródło: Twitter

 Komentarze