Tomasz Lis przeraził swoich fanów! Jego zdjęcie może szokować!

Dziennikarz ma za sobą dwa udary mózgu. 55-letni Tomasz Lis długo dochodził do zdrowia szczególnie po drugim, rozległym udarze. Teraz fani martwią się o dziennikarza. Wszystko za sprawą zdjęcia z przebytego biegu.

Problemy ze zdrowiem

Tomasz Lis pierwszy udar mózgu przeszedł w 2015 roku. Dziennikarz akurat wracała z maratonu w Rotterdamie. Na dworcu źle się poczuł. Jego ręka odmówiła mu posłuszeństwa. Potem Tomasz Lis zemdlałą. Do drugiego udaru mózgu doszło półtora roku temu. Dziennikarz był na stacji benzynowej  i nagle zaczął się zataczać. Tomaszowi Lisowi powrót do zdrowia zajął sporo czasu. Teraz nie narzeka już na swoją kondycję.

Facebook/Tomasz Lis

Lis w biegu

Tomasz Lis od wielu lat pasjonuje się bieganiem. Wielokrotnie brał udział w maratonach, nie tylko w Polsce, ale w Europie, a nawet Stanach Zjednoczonych. Lis przebiegł słynny maraton w Nowym Jorku. Jednak przebyte udary wyłączyły go na jakiś czas z intensywnej aktywności sportowej. Dziennikarz musiał odpuścić sobie bieganie. Jednak teraz wraca do ukochanego sportu. Zamieścił zdjęcie na Twitterze, które podpisał:

Półmetek, jeszcze 21, jazda!

Na zdjęciu widać Tomasza Lisa podczas biegu. Jednak fotografia zasmuciła fanów dziennikarza.

Twitter/Tomasz Lis

Fani się martwią

Wiele osób przejęło się zdjęciem, które opublikował Tomasz Lis w swoich mediach społecznościowych. Przecież dziennikarz dwa lata temu przeszedł rozległy udar mózgu. Fani martwili się i pisali:

Fajnie, ale mam nadzieję, że lekarz pozwolił?

Po takiej chorobie to niebezpieczna zabawa w udowadnianie swojej krzepy.

Taki stres dla  organizmu to jest może i dobry, ale dla młodych ludzi. W wieku Lisa i po jego przejściach to   i tak słabe  tętnice niezłe dostaną po garach.

Czy Tomasz Lis zanadto się forsuje? Może taki wysiłek powinien już sobie odpuścić? Jak sądzicie?

Źródło: Twitter/Tomasz Lis

Zdjęcia: Twitter/Tomasz Lis, Facebook/Tomasz Lis

 Komentarze