Tomasz Sekielski idzie na wojnę z Jackiem Kurskim?!

Tomasz Sekielski uderza w Telewizję Polską! Znany dziennikarz namawia do bojkotu stacji Jacka Kurskiego!

 

Tomasz Sekielski w maju opublikował film dokumentalny „Tylko nie mów nikomu”. Obraz przedstawiał problem pedofilii w Kościele katolickim. W wielu środowiskach film wzbudził wiele kontrowersji: lewicy się podobał, a prawica mówiła, że problem pedofilii jest szerszy: głównie w środowisku artystycznym. I że trzeba mówić o pedofilii, ale nie piętnować świętego Kościoła katolickiego. Tym bardziej, że film „Tylko nie mów nikomu” wszedł na kilka dni przed wyborami do Europarlamentu. Ale znaczna część opinii publicznej uznała to jako atak na Kościół i na złość zagłosowała na PiS.

 

A dziś znany dziennikarz, który opublikował film o księżach pedofilach namawia do bojkotu Telewizji Polskiej. Uważa, że widzowie powinni „włączyć myślenie i wyłączyć TVP”. Jak mówił:

 

TVP PiS to czysta propaganda, kłamstwa i oszukiwanie widzów. Namawiam was, abyście przekonywali swoich znajomych i rodzinę, aby wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby przeżyli bez niej tydzień, może dwa. Na próbę. Może im się uda.

 

Dla Tomasza Sekielskiego równie ważnym czynnikiem w propagandzie Telewizji Polskiej są pracownicy. Bo to oni z własnej i nieprzymuszonej woli kreują opinią publiczną w stronę Prawa i Sprawiedliwości.

 

Nikt przyzwoity nie pracuje w TVP jako dziennikarz. Tam nie ma miejsca dla przyzwoitych ludzi. Być może kilku moich kolegów i znajomych się na mnie obrazi.

 

ZOBACZ: Cejrowski o węglu i Rosji: „To jest taki sam najazd jak czołgami”

 

Po apelu Tomasza Sekielskiego posypało się wiele komentarzy. Internauci pisali: „A to ciekawe -ludzie mają bojkotować TVP,  ale polityce opozycji już niekoniecznie? Panie Sekielski, nikt Panu nie każe oglądać TVP, proszę sobie oglądać „niezależny i obiektywny” TVN czy -w mniejszym stopniu-Polsat.Wybór Pan ma więc o co chodzi?A tak przy okazji-czy za rządów PO TVP była niezależna od polityków i nie przedstawiała jedynie słusznych poglądów tej partii? Zapomniał wół jak cielęciem był”

 

Źródło: Wirtualna PolskaKomentarze