Torturowali 7-latka, bo nie nauczył się cytatów z Biblii. Byli bezgranicznie okrutni

7-latek był maltretowany przez swojego starszego brata, ojca i matkę. Bliscy w bezwzględny sposób wymagali od niego powtarzania z pamięci długich fragmentów Biblii. Tym jednak razem dziecko nie wytrzymało okrutnej kary i kilkudniowego znęcania się.

 

48-letni Timothy i 35-letnia Tina Hauschultz wymyślali kary dla 7-letniego Ethana. Zwyczajowo wykonywał je ich 15-letni syn. Tym razem wybrał dla młodszego brata 13 wersów z Biblii. 7-latek nie był w stanie się ich nauczyć, dlatego był bity bez żądnej litości.

 

ZOBACZ: Dramat w Elblągu: niemowlę z połamanymi rączkami i nóżkami. Ojciec zatrzymany

 

W ramach kary rodzice kazali mu nosić 20-kilogramowy kawał drewna na mrozie i w śniegu. 15-letni brat cały czas kopał go i bił. Wreszcie wyczerpany 7-latek padł na ziemię. Został przysypany śniegiem i zostawiony. Ratunek przybył za późno – dziecko nie przeżyło mimo wysiłków lekarzy. Przyczyną śmierci była hipotermia.

 

15-letni brat został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia. Ojciec dziecka o współudział, zaś matka o niezapobiegnięcie znęcaniu się nad dzieckiem. W tym tygodniu ruszy proces całej zwyrodniałej trójki.

 Komentarze