Totalna głupota! Wzięli kamienie i zaczęli makabryczną zabawę!

Ale głupota! Te dzieciaki totalnie przesadziły. Wzięły kamienie i zaczęły straszliwą zabawę. Teraz nie obejdzie się bez konsekwencji!

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego w Warszawie dostali informację, że z pobliskiego wiaduktu kolejowego ktoś zrzuca kamienie. Natychmiast podjęto interwencję.

Funkcjonariusze zobaczyli, że na jezdni rzeczywiście jest sporo kamieni. Na wiadukcie nie prowadzono jednak żadnych prac.

Szybko wyjaśniono, że za wszystkim stoi trójka nastolatków, która „polowała” na samochody, rzucając w nie kamieniami. Co najmniej dwa auta zostały uszkodzone.

Jeden z kierowców sam ujął jednego z nastolatków i przekazał go strażnikom miejskim. Na miejscu pojawił się patrol policji. Trzynastolatka przewieziono do komendy policji. Tam wezwano jego opiekunów.

Młodzi chuligani muszą teraz pokryć koszty napraw. Służby porządkowe uprzątnęły już teren.

– Oryginalną lecz kosztowną i nieprzyjemną dla innych rozrywkę znalazły sobie dzieciaki na ulicy Kijowskiej. W sobotę 10 października z wiaduktu kolejowego trzej chłopcy rzucali kamieniami w przejeżdżające dołem samochody. Uszkodzili co najmniej dwa pojazdy – relacjonuje Straż Miejska w Warszawie.

Fot. Pixabay

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Policja wydała bardzo mocne oświadczenie! Chodzi o porwania dzieci.

W ostatnim czasie w Internecie pojawiają się informacje o działającej na terenie Dolnego Śląska grupie, która ma porywać dzieci.

Zobacz także: Karolina Szostak buszuje w zaroślach. Postanowiła zasmakować…

Fot. PixabayKomentarze